Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen minőségű az Auchanban...

Milyen minőségű az Auchanban most akciós 5 db-os body?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyósom vett, de nem vagyok tőle elájulva! A kapocs műanyag és nagyon erős. Ha meg erősebben meghúzod akkor kinyúlik az egész alja. Az anyaga meg nem egy túl vastag, de szerintem műszál is van benne, ezért izzad benne a fiam. Összefoglalva én nem vettem volna meg.
2010. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ezek szerint nem véletlenül kerül csak ennyibe. Inkább körülnézek turkálóban.
2010. okt. 5. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az auchanos bodykat, rossz az anyaguk. A tescosok viszont jók, és kb ugyanannyiba kerülnek.
2010. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

így van! a tesco-sok nagyon is jók, és elég gyakran akciós az is.

a sima fehér, vagy fehér+pici minta középen (többdarabos csomi)mindig olcsóbb mint a dizájnosabbak.

2010. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen igazad van! A Tescoban tényleg jók a ruhák, ráadásul aranyosabbak is. A bodyk árát nem is néztem mostanában,de megteszem. Köszi!
2010. okt. 5. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A saját hibámból tanulva ugyan, de soha többet nem veszek babaruhát az auchan-ban. Hihetetlenül vacakok, így neked sem ajnálom. (A turkálókban sokkal jobb minőségű ruhákat találni!)
2010. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokatNem vettem meg a bodykat. Turkálóban sem találtam, de elmegyek majd Tescoba, ott biztosan kapok.
2010. okt. 7. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!