Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Székesfehérváron vagy Győrben...

Székesfehérváron vagy Győrben kihez érdemes menni nőgyógyászhoz magánrendelésre?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani rendes,alapos nőgyógyászt?
2023. jan. 2. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy általánosságban, vagy valamilyen konkrét problémára keresel dokit?
2023. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fehérváron csak azt tudom mondani, kihez ne 🤣

Eddig én sem talaltam meg azt a dokit akit keresek, viszont 5 nevet fel tudnék sorolni, hogy ki számomra bunkóparaszt, vagy épp egy pénzlehúzó idióta... már bocsánat

2023. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak sima vizsgálatra szeretnék menni. Az is érdekel kit kerüljek inkább. Székesfehérváron Dr. Létai Kingánál szültem, akkor rezidens volt vele meg voltam elégedve,nem tudom neki lehet-e magán rendelése interneten nem találtam.
2023. jan. 2. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:

En jártam Kovács Miklósnál, de igaz hozzá sztk keretein belül, ő konkrétan az új törvény ellenére szívesen fogadott volna bármit is. Nem fizettem, úgy is állt hozzám.

Swarzinger doki 2 vizsgálat alkalmával sem vette észre az embriót, igaz nem fejlődött tovább, de ott volt.

Kecskés doki egy barom. Ugy vizsgál, hogy fájt, véreztem, majd én voltam a picsogó kislány, aki biztos a párjának is ezt csinálja.

Orosz doki úgy félremérte a babámat, erzelem nélkül kijelentette, hogy beteg, hogy máynap az ő becsléséhez képest megszültem 1.2kg-val nehezebben, makk egészsegesen.

Porkoláb doki is egy pénzéhes barom. Méhgyulladással hazaküldött, meg sem viszgált, mert ő épp hajókat nézegetett a neten.

(4 év alatt jártam meg őket, terhességek alatt, kórházban, szülések miatt)



Juhász doktornőről eddig csak jót hallottam, most tervezek hozzá menni.

Létai doki 3 hét múlva otthagyja a kórházat, magánrendelése nem tudom marad-e.

2023. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is Kovács Miklóshoz jártam. Nem fizettem én sem semmit mègis rettentő jó fej volt velünk. Ha lesz màsodik gyerek is hozzámegyek.
2023. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dr Bácskai Józsefhez járok már több mint öt éve, műtött is, a terhességemet is ő kísérte végig, én mindig meg voltam elégedve vele.
2023. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Győrben dr. Fekete Zoltánt vagy dr. Stummer Jánost tudnám mondani. Nálam ők a top.

Kedves és jó a hozzáállása a szakmához és a pácienseihez még dr. Börzsönyi Ágnesnek is, de van egy laza, szabadosabb stílusa, úgyhogy aki nem bírja az ilyet, annak nem ajánlom.

2023. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Papp Ábel toxikológus- Monor. kicsit messze van de ajánlani tudom
2023. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Esetleg azt tudod, hogy Dr Fekete Zoltán mennyiért dolgozik? Róla már hallottam elég sok jót.
2023. jan. 16. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!