Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan Anyuka akinek a...

Van itt olyan Anyuka akinek a párja, férje horgászik?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérdezni tole.
2022. márc. 11. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezz tőlem.
2022. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tőlem is lehet nyugodtan😊párom horgászik
2022. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi is nagy pecások vagyunk. Vagyis mostmár én nem igazán tudok elszabadulni, de férjem jár. :) Kérdezz nyugodtan!
2022. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen! Én is szerettem járni vele és majd a gyerekekkel is fogunk ☺️
2022. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok!

Azt szeretném kérdezni hogy ugye lassan kezdődik a szezon a párotok, ferjetek szokott kint aludni nelkuletek sátorban? Vagy idén már emlegeti hogy nem csak nappal akár kint lenni hanem éjszakai is?

Szerintetek ez mennyire korrekt egy fél éves baba mellett?

Illetve ha nagyon féltékeny lennék másra is gondolhatnék ugye...

2022. márc. 11. 13:19
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Neha, alkalmankent teljesen belefer.

A feleves baba, hogy jon ide ? Sokunk egyedulallo szulo, vagy a ferje napokig , hetkig nincs otthon, felnott no vagy csak meg tudsz oldani egy ejjelt.

2022. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem csak egy éjjel lenne. Azt mondta péntekenként kimenne és csak vasárnap jönne haza
2022. márc. 11. 13:22
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Az én férjem szeret horgászni de nem nagyon jár el évek óta (nem miattam, nem jár, tőlem mehetett volna)

Én nem tolerálnám, hogy rendszeresen lelép egy baba mellől.

Legfeljebb úgy, hogy havonta egyszer horgászik és én is havonta egyszer elmegyek bulizni a barátaimmal. Ez tökéletesen megfelelne, de az h én ki se teszem a lábam, ő meg eljárkál éjszakákra, egész napokra, azt nem tűrném. Akkor inkább ne vállaljunk együtt gyereket.

Sok házasság tönkremegy a horgászat miatt.

2022. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én el szoktam engedni a férjemet. Anno én is kint aludtam vele, baba miatt én itthon maradok mostmár.


Viszont az, hogy hétvégente nem lenne otthon, amikor normálisan együtt lenne a család. Na az kicsit sok szerintem. Én sem nézném jó szemmel.


Fura, hogy ő nem veletek lenne. Egyszer egyszer oké.. de minden hétvégén?🙄

2022. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen attól tartok nagy baj van...
2022. márc. 11. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!