Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom hajában találtam...

Kislányom hajában találtam egy kb. fél centis barna kis valamit ami mászott, honnan tudhatom biztosan hogy fejtetű volt?

Figyelt kérdés
A homlokánál volt ,éppen hogy a hajánál.Többet nem találtam.
2010. szept. 10. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, a tetvek elvileg csapatban járnak és serkék is lehetnek a lányod fején, az olyan, mint a korpa. (ezek a peték)


lehet az is, h csak belepottyant valami a hajába egy fáról vagy valami

2010. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kullancs volt, és még idejében elkaptad, nem fúródott be. Vagy akármilyen más bogár.
2010. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen replő bogár lehetett. Nyáron nyitott ablaknál nálunk rengeteg bejött a szúnyogháló ellenére, a lámpáknál röpködtek. Gondolom a kullancsot felismered.


A tetű ilyen:


[link]

2010. szept. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha tetü lett volna,akkor viszketne a feje,sokat vakarná, és többet is találnál a hajában
2010. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél centi nagy,egy tetűt alig látsz szabad szemmel.Látod,de nagyon pici.Gyerek koromban 2szer voltam tetűs.A fejem ugy viszketett,majd meg örültem.Szerintem ma már ez nagyon ritka.Kicsinek találom az esélyt,hogy tetűt láttál kislányod hajában.
2010. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ritka de azért sajnos előfordul
2010. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vigyázz, lehet, hogy Goa'uld lárvák!
2018. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!