Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más nem érzi kevésnek azt a 2...

Más nem érzi kevésnek azt a 2 nap plusz szabadságot amit a gyerek után adnak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve az alap szabadságot érzem kevésnek. Gyerektől függetlenül is.
2022. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem...

Egy egyedülálló szülő,segítség nélkül nem is tudom hogy oldja meg a téli/nyári/tavaszi/őszi szünetet ennyi szabival egy évben 🤷‍♀️

2022. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a gyerekes családoknak kevés ez a szabi. Mindenkinek.
2022. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Ugyan 3 gyerekkel, de 35 nap szabim van idén. Kellemesen elegendő mindenre.
2022. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ha ennél sokkal több lenne az még egy ok lenne diszkriminálni. Fel akarnál venni valakit, akinek 2 héttel több szabija van mint másoknak? Nagyon kétélűek a kisgyerekeseknek nyújtott előnyök, mert minél több, annál nagyobb hátrányba kerülsz munkakereséskor. Ha meg túl kevés, akkor nem tudod megoldani értelmesen a felmerülő problémákat.


Én is amellett vagyok inkább, hogy gyerek nélkül is kevés. Én szerencsés helyzetben vagyok, mert rugalmas munkaidővel sosem kell szabit kivennem ügyet intézni, de az borzalmas lehet, amikor a 20-25 nap fele azzal megy, hogy várod a kéményseprőt a vízórást, elmész műszakiztatni a kocsit.

2022. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!