Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki regisztrálva van a picuri...

Aki regisztrálva van a picuri oldalán az ajándék kezdőcsomagot mennyi idő után kapta meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát már több mint fél éve regisztráltam de még semmi nem jött.egyszer küldtek egy e-mailt(reg után 2-3 hónappal),hogy feladták postára,de még nem ért ide.biztos ráültek.
2010. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még én sem kaptam semmit. Pedig nekem is írtak, hogy küldték, de ennek már vagy 7-8 hónapja....
2010. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én sem kaptam még semmit, pedig nem most

regisztráltam:-(

2010. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is csak egy tájékoztatófüzetet kaptam, amit a linkelt kérdésben is írt valaki.
2010. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A honlapon tisztan es erthetoen le van irva, hogy nem ajandekot kuldenek:


"A regisztrációt követően postázzuk Önnek a Picuri Hűségprogram kezdőcsomagját, mely a következőket tartalmazza:

Blokkgyűjtő füzet, melybe a JOHNSON'SŸ BABY termékek vásárlását igazoló blokkokat tudja összegyűjteni

Tájékoztató levél a program részleteiről"


Forras: [link]

2010. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ez gyors volt! Tegnap kérdezek ma pedig hozza az ujságos a levelet!! Tényleg semmi különös egy köszönő levél hogy csatlakoztam, egy blokkgyűjtő füzet és egy válaszboríték!!
2010. szept. 3. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!