Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miskolcon hol tudok használt...

Miskolcon hol tudok használt babakocsit venni?

Figyelt kérdés

Vagy újat,nem túl drágán. Nem Brendon vagy Tégel, valami olcsóbb helyet keresek.

Régen mintha kínai boltokban is láttam volna,ezekről tudtok valamit?

Melyiket érdemesebb újból olcsót vagy használtat ugyanazon az áron?

Könnyű, fektethetős,nagy bevásárló aljal rendelkezőt keresek. Jó lenne,ha átfordítható tolókaros lenne. Milyen márkájút ajánlotok? Esetleg valami szempont amit még figyelembe kell vennem? 8. emeleten lakunk,így a súly nagyon fontos. Mindenképp meg szeretném nézni vásárlás előtt,így teszvesz és társai kizárva.


2010. szept. 2. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
írj privát e mailt hátha tudok segíteni
2010. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

teszvesz és társain is árulnak miskolciak, egyeztetni lehet, hogy megtekintés után fizetsz -vagy nem, ha nem jó a kocsi. Úgy keress rá, hogy baz megyei vagy kifejezetten miskolci, és más hirdetős oldalon is lehet

A Mese cukrászda közelében ott a téren van kocsi-bolt, a főutcán a batóháztól fölfelé, azon az oldalon még a borsodi söröző előtt a kapualjban+kínaiban nem vennék babakocsit :P

2010. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Tegnap útrakeltem és megnéztem a Mese cukrászdával szemben lévő Lolka Bolka kocsiboltot. Volt elég sok kocsi jó áron új is használt is. Nem csak annyi kocsijuk van ami ki van téve+ ami bent van az üzletben,hanem még mellettük is van egy helyiség ott is tárolnak sokat,természetesen onnan is lehet válogatni.

Voltam a Baby-áruházban is a sétálón. Ott már majdnem vettem is egyet,ha színben jó lett volna.

Benéztem a Profi (Vörösmarty-n) mellett lévő kínaiba is, és meglepődve tapasztaltam,hogy Giraffe Club-os kocsikat árulnak. Igaz itt csak 3 féle kocsi van,de nem ócska kínai minőség ahogy arra felkészültem. Mindenhol nagyon készségesek voltak, nem akartak sehol semmit rámtukmálni. Nyugodtan lehtett nézelődni,próbálgatni,tologatni. Bármilyen kérdésre szívesen válaszoltak. Sikerült pár kocsit találnom ami megfelelne,már csak dönteni kell.:)

2010. szept. 7. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!