Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Lehetseges,hog...

Mi lehetett ez? Lehetseges,hogy ovu vagy rosszabbra gondoljak? 🥺

Figyelt kérdés
A mobilos app-ban vezetem a menzeszem, utoljara szept. 14-èn jött meg,előtte aug.15. az app szerint 28-ra tehető az ovu,innentől ìrta a magas termèkenysèget. Szúrt is a petefèszkem 2 napig ès bő fehèr folyásom volt napokig. Nem újdonság,mert meg szoktam èrezni,szexnèl is èrzèkeny a mèhnyak, azonban tegnapi együttlètnèl bizonyos pòzokban rettenetesen fájt a sex. Abba is kellett hagynunk,mert az egèsz alhasam fájt,petefèszkembe nyilalt percekig utána is,mèg mikor leültem a kanapèra is èreztem,hogy kellemetlen bent valami. A bal mellem is fájdogál,de csak a bal egy ponton,oldalt. Kb egy hèt van mèg menzeszig,de ezektől most beparáztam, kèrtem is időpontot nődokihoz. Szerintetek az ovu lehet a ludas,s az app jelezte korán vagy esetleg valami komolyabb betegsèg :( Egyèbkènt szülès òta èrzèkenyebb a mèhnyakam az ovura,de ilyen mèg nem volt,ennyire csak terhesen fájt legutoljára.
2021. okt. 4. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Orvoshoz menj, mi nem tudjuk innen :) reméljük semmi komoly
2021. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Nekem már 6 éve ilyen, amióta hüvelygyulladásom van fertőzés miatt, az orvosok meg nem tudnak kikezelni hatékonyan. (Nem feltétlenül van más tünete, nekem pl csak mensi előtt)


Ennyitől azért nem kell beszarnod, ne aggódj ami eltér a normálistól az nem rögtön a fekete veszedelem.

2021. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!