Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Verdás gumicsizmát hol lehet...

Verdás gumicsizmát hol lehet venni? 25-26-os méretben kellene.

Figyelt kérdés

Remélem valaki tudja, mert én még üzletben nem láttam...

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. aug. 31. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még itthon nem láttam sehol,de ha érdekel,van egy csajszi a Teszveszen aki kint él Amerikában és ott hátha vannak ilyenek.Egy próbát megér... :)

Pl villogós Verdás cipő is van nála...

[link]

2010. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vasárnap lesz a szülinapja a kisfiamnak, és arra gondoltam kapna egy ilyen csizmát, szereti a verdákat, a csizma meg kellene mert a másik már kicsi. Szóval összehoznám a "kellemest a hasznossal"... Amerikából már valószínűleg nem érne ide. :(
2010. aug. 31. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem... :) Hát onnan biztos nem fog,általában 2 hét szokott lenni.De szerintem ezzel a cipővel is nagy sikert aratnál nála,az én gyerkőcöm meg van őrülve ezekért a villogósokért és tényleg jó minőségűek is...
2010. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

asszem én láttam győrben a bolero gyerekcipő boltban


esetleg brendon?

2010. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Brendon van nem annyira messzire tőlünk, oda majd benézek. Egyébként csizmát szeretnék venni, mert ebben az esős, sáros időben az a legjobb.
2010. szept. 1. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!