Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párotoknak vagy nektek...

A párotoknak vagy nektek megváltozott a hozzáállása a második, harmadik, xedik gyereket illetően, hogyha nem olyan nemű lett, amilyenre vágyott/vágytál/vágytatok?

Figyelt kérdés

A lényeg nyilván az, hogy egészséges legyen. Az a legfontosabb.

De mi volt akkor, amikor vágytatok kislányra, de kisfiú lett. Másodjára is megmaradt ez az érzés, hogy de jó lenne, ha kislány lenne, vagy úgy voltatok vele, hogy legyen kisfiú, mert bár hiába lányra vágytatok, kisfiú lett, és úgy beleszerettetek a kisfiús szülőségbe, hogy el sem tudnátok magatokat képzelni egy lánnyal?


Vagy fordítva.


2021. júl. 27. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemnek megváltozott.

Neki az előző házasságából volt egy kislánya, aki 8 éves volt, amikor én terhes lettem. Ő már nagyon régóta vágyott fiúra, az első gyerekénél is fiúra vágyott, de mindig hozzátette, hogy nem bánja, hogy lány lett. Második gyerekként ismét fiúra vágyott. Lány lett. Nekem első lányom volt, neki a második. Harmadikra (nekem második gyerek) is kislányt csinált. Neki is örült, bár mondta, hogy vágyik egy fiúra.


Majd amikor harmadik gyerekemmel voltam várandós, azt mondta, hogy legyen inkább lány, mert ennyi lánygyerek mellé nem akar fiút. És csodák csodájára fiú lett. Őt is nagyon imádja és mind a négy gyerekét egyformán szereti.

2021. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 fiút 1 lányt szerettünk volna. Az első lány lett és hiába akartunk eredetileg egyet-egyet valahogy nagyon bejött nekünk ez a lányos szülőség, a kislányunk egy álomgyerek, ráadásul nagyon mondta már régóta, hogy ő hugit szeretne, ezért amikor odakerült a sor akkor inkább a kislány fele hajlottunk és nagyon örültünk amikor kiderült, hogy az lesz. Fiúnak is nagyon örültünk volna persze, de szerintem így lesz az igazi, hogy egyneműek lesznek.
2021. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőre mindegy volt milyen nemű gyerek lesz fiú lett másodjára már lány kellet volna de fiú lett ,gyorsan bele törödtem.

Viszont évekkel késöbb szeretünk volna egy kislányt,szerencsére kislány lett.

2021. júl. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én monsig kizárólag lányokat akartam, férjem is-is. Az első lány lett, iszonyatosan reménykedtem, hogy a második is lány lesz. Hát, elég hamar kiderült, hogy kisfiú, magamat leptem meg legjobban, hogy mennyire örültem neki :D már 2,5 éves, imádom őt is ❤️ nem lesh harmadik, de ha lenne, nekem már tökmindegy lenne a neme.
2021. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!