Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valaki (k)...

Létezik olyan hogy valaki (k) CSAK azért vállalják a lombikprogramot, hogy ikreik legyenek?

Figyelt kérdés
Van erre mód?Úgy értem,hogy sem az anyának,sem az apának nincs gondja,sőt,már van pl 1 gyerekük is,de mindenképpen ikreket szeretnének.
2010. aug. 25. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs mód, nem támogatja a TB.
2010. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hivatalosan szerintem nem lehetséges!

De, mint tudjuk pénzért mindent!!!

2010. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt már itt egy olyan anyuka, aki az iránt érdeklődött, hogyan szülhetne minél rövidebb idő alatt minél több gyereket, lehetőleg többes ikreket egyás után. Nem árulta el, hogy miért, de elég elborult elme lehetett... Szóval vannak ilyenek.


Viszont ezt a TB nem támogatja. A támogatott lombikprogramban való részvételnek megvannak a maga feltételei.

2010. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Elég drága mulatság lenne az államnak az anya kívánsága! A lombikprogram lényege a teherbe esés, sokszor a több beültetett embrió megtapadása miatt lesz ikerterhesség.

Ha van olyan pár, akik mindenképpen ikreket szeretnének, akkor azok fizessék ki az egész lombok kezelés árát! Nem beszélve arról a fájdalmakról, amit az anyának kell elviselni a kezelések során!

2010. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen,jogos.ha amúgy is van/lehetne,ez meg úgynevezett extra kívánság,akkor annak ára van.

ne aggódjatok,elméleti kérdés részemről.

2010. aug. 25. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, csak nem támogatja a TB. Attól még, ha valakinek van rá pénze, és ezt szeretné, minden joga meg van hozzá, hogy kifizesse a teljes árat.

Különben ha majd valamikor szeretnék még babát, én is örülnék, ha ikrek lennének, és ha annyi pénzem lenne, hogy nem tudnám hova rakni, még talán el is gondolkodnék ezen a lehetőségen. Bár nem tudom, hogy zajlik a lombik, szóval ha nagyon sok kellemetlenséggel jár, akkor nem valószínű.

2010. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfizetésem van a Kismama magazinra. Pont tegnap érkezett meg a szeptemberi száma. A 46. oldalon "ikrek rendelésre" c cikk pont ezzel a kérdéssel foglalkozik.
2010. aug. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

pont tegnap olvastam én is a cikket.Észbontó,mik vannak :-)

a barátnőmnek lombikkal sikerült csak a baba,vagyis a babák.

3hónap telt el kb az 1.vizsgálattól a beültetésig.

2010. aug. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!