Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatóspárna : újat vegyek,...

Szoptatóspárna : újat vegyek, vagy varrjam meg? Melyik olcsóbb és praktikusabb?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk elengedve anyagilag, a baba mégis jönni akart. Ha varrjuk, mennyibe kerülne az egész kb?

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 24. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

innen vehetsz olcsón! az 1290-es is jó. nézd át


[link]

2010. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ert,de szerintem rengetegen nottunk fel,anelkul,hogy legyen szoptatos parnank.Ez nem egy letfontossagu dolog,nekem nincs,es szandekomban sem all venni,egy sima parnat ha az oledbe raksz,azzal is siman meg tudod oldani szerintem.

33 hetes km

2010. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem a legfontosabb, de ha olcsóbban meg tudom oldani, akkor amíg megcsinálom addig is hasznosan töltöm az időmet, mert kötni nem tudok :)
2010. aug. 24. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Így könnyebb lesz kiszámolni :)

[link]

2010. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb. 3 hete varrtam egyet. 1500 volt bele a töltelék, 300 a huzat, de maradék anyagból is varrok majd rá huzatot terveim szerint. a töltetet is meg lehet úszni olcsóbban is, attól függ, hol veszed. Valóban nem létfontosságú és lehet a babával nem is tudom majd használni, de alvásnál már most kitűnő szolgálatot tesz és a férjem is odavan érte, azon heverészik a kanapé helyett :-DDD

boltban nem láttam 5000 alatt. teszveszvaterán van olcsóbban is, de postaköltséggel már nem biztos, hogy jobban jön ki az ember. ja és amibe töltöttem a gyöngyöt, az egy régi lepedő saját készítésű szabásminta alapján szabva és varrva, erre jön a huzat ugye.

2010. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!