Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy a férjeddel/f...

Volt olyan, hogy a férjeddel/feleségeddel nem ugyanannyi gyereket szerettet ek volna? Mi lett a kimenetele a dolognak?

Figyelt kérdés
Pl. férj csak 2 gyereket akart, és az meg is van, de a feleség akarna még egyet, viszont a férj már nem.
2021. febr. 13. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva.

Én akarok 2t, férjem akár 3at.

Egy fiunk van, most estem újra teherbe.


Megegyeztünk, hogy az én testem 2re van limitálva, nem hiszem, hogy egy harmadik (vagyis negyedik, mert volt egy vetélésem) terhességre képes lennék. Illetve bőven elég lesz anyagilag 2 gyereket felnevelni, útjára engedni.

Illetve még azzal is érveltem, hogy nemtudom képes lennék-e 3 gyerekre elég időt fordítani, amennyire mindegyiknek szüksége lenne velem.

Férjemék 4en tesók, mi 5en. Ő élvezte, én kevésbé.

2021. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 gyereket akartam, a férjem 3-at. Végül én mondtam a második után, hogy lehet 3. Már volt két gyerekünk és amikor kiderült, hogy lesz harmadik, akkor nagyon örültünk, viszont az első ultrahangon kiderült, hogy ketten vannak, így lett 4 gyerekünk.
2021. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már van egy, a férjem szeretne még egyet.

Én normálisan elmagyaráztam,hogy egyszerűen nincs idegem még egy gyerekhez. Néha olyan hisztik vannak,hogy szerintem az érvelésem meg is érti. Nem szekál a témával.

2021. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Szia

Én mindig hármat szerettem volna 18,20 évesen szültem, de megegyeztünk, akkor lesz még 1 ha fiúnk után megint fiú lesz. Lányunk lett, de bennem mindig bennem volt, hogy jó lenne majd 30+ egy gyerek, de nem volt adott a ház mérete, kezdtem elengedni. Nagyobb házba költöztünk, akkor 38 voltam én 36 ig gondoltam, hogy szülnék. Közben 42 éves kolléganőm terhes lett, na akkor én sem tudtam kiverni a fejemből. Nagy nehezen ráállt az uram így most van egy 2 éves fiúnk és nagyon szeretnék még egy korban hozzá való tesót, de valaki nagyon ellenem dolgozik 2x voltam terhes de nem alakul sosem jól.

2021. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

En 4-et szerettem volna. A ferjem azt mondta max 3. Beleegyeztem, hogy oke eleg lesz a 3 is. Aztan a 3. babából ketto lett, mert ikrek lettek:)

Egy percig sem banjuk. Foleg, hogy a két nagyobb fiu, az ikrek pedig vegyes paros es hat imadjuk, hogy van egy kislányunk is.

2021. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is egy olyat ismerek, ahol a férj hármat akart, a feleség kettőt. A második terhességből 2 baba lett. A férj nyert😂 Amúgy spontán fogantak, és egyik családban se volt ikerszülés addig🤷
2021. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát mi is így vagyunk. Én hármat szeretnék, a férjem kettőt. Kicsit elszomorít, mert amúgy klasszikus felállásban neveljük a gyerekeket, tehát neki nem kell pelenkázni, éjszakazni, és így is alig várta hogy vége legyen a kisgyerekes időszaknak.

Remélem még sikerül meggyőzni, de már 35 vagyok, és az évek ellenünk dolgoznak.

2021. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Annyira feldobtak ezek a válaszok! Nagyon aranyosak vagytok! :)
2021. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!