Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 60*120-as gumis lepedőből,...

60*120-as gumis lepedőből, illetve tetra pelenkából mennyit vegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lepedőből legalább kettőt, hogy tudd cserélni. Pelusból én egy tizes csomaggal vettem és azt ki is használom. Szerintem ennyi kell.
2010. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk 25 textilpelenkánk van. Sajnálom, hogy nem vettem még, ritkábban kellene mosni.


Lepedő 2-3 db kell.

2010. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 lepedőnk van, kell is annyi, pelus meg 20 db, az is kell, sosem szorulok meg, van cicire, bukós, kocsiba, hordozóba, napellenzőnek, stb.
2010. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lepedőből egy már van, és most van egy akció, 795 Ft/2 darab. Szerintem ez tökjó ár, csak nem tudom, hány csomaggal vegyek?
2010. aug. 13. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Én két lepedőt vettem és egy tizes textilpeluscsomagot, szerintem ennyi bőven elég.
2010. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk 4 lepedönk van, ami meg 1-2 eves koraig nem lett igazan kihasznalva(egyszer fordult elö, hogy huzatolas utan beleboritott egy pohar vizet az agyba:( igy kellett egy harmadik lepedö ), de szobatisztasagra szoktatasnal... keves is. Jobb ha több van, mint 2, szoval legalabb 3.

Textilpelust en mindig kettesevel pakoltam(a hordozoba, autoba, pelenkazora es mindenhova ahol kellett) igy kb 10 volt elöl folyamatosan, es legalabb ennyi tartalek is kell, hogy lehessen azonnal cserelni.

2010. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lepedő:

Szerintem max.2-3 kell.

Én nem vettem, kettévágtam a nagyokat és elvarrtam, de már bánom, mert így meg a nagy ágyba nem jók, elég lett volna kettéhajtva a matrac alá bedugni... A kettévágott lepedőkből van 6 db, ebből 3 van használatban, de sosem egyszerre. Nem volt egy kipisilős a lányom sosem.


Pelenka:

Én 30 db-ot vettem és utóbb azt mondom, jól tettem. 10 db kevés, 1 gyerekhez 15-20 db tuti kell, pláne, ha nem akarsz emiatt gyakrabban mosni.

Én használom(-tam) a baba feje alá, a pelenkázóra, utazásnál mindig, orvoshoz, idegen helyen letenni erre tettem, nyáron babakocsiban ez volt alatta, hogy nem a műanyag burkolaton feküdjön a gyerek. Na meg ez vált be, amikor ömlött a tejem éjjel, melltartóba ezt dugdostam.

Sőt párat el is vágtam kicsikre, hogy ne ezer szalvéta kelljen a gyereket törölgetni, amikor már eszeget. Ebből elég volt egy a táskába (mármint kicsiből).

2010. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!