Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedtetek meg a...

Hogyan ismerkedtetek meg a gyereketek apukájával?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 10:00
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%
Mandulaműtét után látogatott meg egy haverom akit a chaten ismertem meg, na ő hozta magával.....már 8 éve és lassan megérkezik a második babánk :O)
2010. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam, hogy abban kórházba fogok most szülni másodszorra is, ahová elkísérte a párom az ismerősét...
2010. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
mentővel hozott egy beteget:-) Ő volt a doki:-) Azóta a másodikat várjuk:-)
2010. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%

Születésünktől ismertük egymást, mivel én rendszeresen nagyimnál töltöttem a nyár egy részét.Sokat fociztunk együtt, de olyan igazi nagy barátság nem volt köztünk.Aztán 7 éve ismét nagyinál nyaraltam (ne nevessetek ki, de 15 évesen nekem ez természetes volt...sőt még utána is olyan jól esett) és mivel kamasz voltam nagyon uncsi volt egyedül, hát kimentem a régi telephelyünkre és ott volt ő, meg még pár régi barátunk(akik azóta is nagyon jó barátaink).Elkezdtünk beszélgetni, aztán már minden este kijártunk és egyre jobban megszerettük egymást.Végül én már nem csak egy barátot láttam benne és úgy vettem észre ő is érdeklődik...aztán kiderült,hogy nem, akkor ő nagyon rosszul érezte magát, én pedig,hogy ne legyen rossz, nem mentem jó többet.Aztán én összejöttem egy fiúval, úgy éreztem Roland már nem kell...végül nem sokáig bírtam( talán fél évig) és elhagytam,mert rájöttem,hogy Ő-t szeretem.Közben eljutottunk a bulizós korunkig...hát mentem én is...ott összegabalyodtunk...mindig összegabalyodtunk és én hagytam magam,mert szerettem...pedig csak akkor kellettem neki.Végül nem bírtam tovább...leléptem a városból is...rá egy évre jött utánam a fővárosba.Véletlenül találkoztunk...nálam aludt...aztán másnap is...majd egy hónap múlva már össze voltunk költözve.

Sokat szenvedtünk, de egy angyal...csak kicsit értetlen és bizonytalan, akiért sokáig kellett küzdeni...de jó így, mert most már együtt vagyunk és hát itt van ugye Abigél is:))Családdá, igaz szerelemmé forrtuk ki egymást:)

2010. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
100%
13,5 éve discóban ismerkedtünk meg. Kisfiunk 2 éves.
2010. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön munkatársak voltunk,közös apartmanban laktunk.6 éve vagyunk házasok,7 hónapos a babánk.

Tehát mi az első naptól össze vagyunk költözve.:)

2010. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársak voltunk.
2010. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%

A telepulesunkon egy nagy epitkezesen dolgozott.Ez egy oktatasi kozpontnak epult aminek Apukam a vezetoje es a kornyek legjobb komuves brigadjat hivtak meg.O is kozottuk volt.Apukamhoz gyakran bejartam,vittem neki ezt-azt.Amikor eloszor meglattuk egymast szerelem volt elso latasra.

4 eve egyutt vagyunk,2 eve hazasok es 13 honapos a kisfiunk:)

2010. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
57%
6 éve a "törzskocsmánkban" ismerkedtünk meg. Persze már sem oda, sem másik ilyen helyre nem járunk :)
2010. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
osztálytársam volt!
2010. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!