Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Milupa pepti plusz 2-t...

A Milupa pepti plusz 2-t meddig irhatja fel a gyerekorvos?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
1 éves korig írhatja ki receptre,aztán megszünik a támogatás rá,és már nem 200 valamennyi lesz 1 dobozzal hanem 2000 valamennyi.Nekünk is már csak ebbe a hónapba írhat ki.
2010. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az unokaöcsém most lesz 3 éves.Most kezdik adni neki a tejet,mert úgy tűnik kezdi kinőni az allergiát.Eddig szakorvosi vélemény alapján kapta támogatott áron a Pepti Plust.
2010. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam szakorvosi (bőrgyógyász) javaslatra kapja, szeptemberben lesz 2 éves. A gyermekorvos azt mondta hogy 2 éves koráig írhatja fel, de beszéljünk a bőrgyógyásszal. Szóval 2 éves korig biztos, de lehet hogy javaslattal utána is.
2010. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! nekem 21 hónapos a kisfiam, még felírja neki. de nem a teljese támogatásra, mert nem tejérzékeny, csak gyanús volt, de mire kivizsgálták már megszokta ezt. már csak napi 1x eszik. így 933 ft egy doboz, de egyszer vennem kellett recept nélkül, úgy 2300 ft volt...Énis ugy tudom h 2 éves korig, aztán javaslattal sztem utána is!
2010. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!