Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használtok kandalló köré rácsot?

Használtok kandalló köré rácsot?

Figyelt kérdés
Már kúszik a babám, mire fűteni kell tuti hogy gyorsabb lesz vagy akár mászni fog. Szerintetek szükség van ilyen rácsra, ami nagyon drága, vagy inkább figyeljek mindig rá? Az a baj hogy elég központi helyen van, és jó nagy mivel vízteres kandalló.
2020. aug. 14. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi használtunk a nagynál, és most a kicsinél is fel lesz állítva, mivel addig menni fog! Hidd el, megéri! Lehet meg fogja majd érteni, hogy nem szabad odamenni, de akár véletlenül is neki eshet, úgyhogy szerintem inkább vegyetek!
2020. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi babakarámot raktunk oda, amikor megtanult menni. Akkor már úgysem volt rá szükség. Mindenképp rakj oda valamit!
2020. aug. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp kell oda vmi, minden pillanatban képtelenség figyelni. Nálunk sem kandallórács volt, hanem fa térelválasztó volt elé téve, oldalról meg nem tudta megközelíteni. Az én lányom egyébként nemigen próbálkozott odamenni, de volt nálunk rokon kisfiú, akit percenként kellett onnan elhozni, hogy nem szabad.
2020. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekunk nem volt. Mondjuk van egy kb 30 centis padka, igy nehezen erte volna el a meleg reszeket ha fel is all mert meg rovid volt a keze. Ahogy felallt, utana megbeszeltuk sokszor meg megmutattam hogy meleg (kezevel ereztettem a sugarzo hot, nem volt veszelyben) es ez nalunk eleg volt hogy megtanulja nem szabad hozzanyulni. Soha nem volt ebbol gond, pedig eleven kisfiu.
2020. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt kandalló, egy régi szétszedett rácsos ággyal kerítettük el.
2020. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!