Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Graco babakocsihoz honnan...

Graco babakocsihoz honnan tudnék kereket rendelni, ha lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 17:24
 1/7 anonim válasza:

Szia,

Hívd fel a Soroksári úti Babyoutletet, hogy megvan-e még a szerviz. Nekünk Garco Citysportunk van, gyenge volt a tengely, meghajlott emiatt ferdén megkopott a kerék. A tengelyt kicseréltettük, és akkor azt mondták, hogy lehet rendelni kereket is. Végül nem vettünk de lehetett volna :-)

[link]

2010. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajna nem jártam sikerrel :(
2010. aug. 5. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd meg a teszveszt, vaterát, többször láttam már graco tartozékokat.

Nekünk is Graconk van, és volt már egy, aminek a kerekei megadták magukat, de megcsináltuk...

2010. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néztem már, de nincsen. Mi is gondolkozunk, meg lehet e csináltatni valahogy. Az egyik keréknél a gumi eléggé be van repedve 10 centis szakaszon.
2010. aug. 5. 22:57
 5/7 anonim válasza:

Találtam még itt egy babakocsi szerviz kereső kérdésben is némi infót:

"van egy kerékpár üzlet aki fogalkozik babakocsi szervezzel A Xl kerület bornemissza utca 27 www.gazso.hu tel: 061-205-8530 10-16ig van nyitva.

van még egy a lX tinodi utca 8 a boráros térnél www.babakocsi.kibernet.hu Tel:061-215-4893

Budapesten én is csak ezt a kettöt találtam."


Ezt a [link] nézd meg mert jelszó van ajándékért a javításhoz :-)


A [link] oldalon a gazsóhoz van pár szó.


És még ezt is találtam egy blogban:

Bergon

Cím: Budapest, XV. Szentmihályi út 171.

Tel: 06 1 306-4954, 0620/2049-168.


Andi

2010. aug. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ari vagy, köszönöm. Egy a baj a szervízzel, hogy mi Pesttől kb 180 km-re vagyunk :(
2010. aug. 6. 09:52
 7/7 anonim válasza:

Az nem baj :-) Nagyon segítőkészek tudnak lenni az emberek, ha megmondod, hogy messze vagy és nincs más lehetőséged.

Én lefényképezném a kocsit is meg a kereket is, és e-mailben elküldeném a méretekkel együtt a biciklisnek és a Tinódi utcainak is. Mit veszíthetsz? Andi

2010. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!