Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik névnek a legjobb a...

Melyik névnek a legjobb a hangzása szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 17:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a vezetéknévhez a Friderika megy leginkább.

Meg a Vilhelmina, de az lehetne inkább Vilma.

2020. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a Schulz-hoz a Vilhelmina tetszene legjobban, de W-vel. A Hollanand királynőt is így hívták. Egyébként, akiket zavarnak a német hangzású nevek, annak nem muszáj véleményt nyilvánítania, hiszen nem az volt a kérdés, hogy neki tetszik-e, csak választani kellett. :)
2020. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Friderika, azt lehet Fridának becézni, ami nagyon gyönyörű.


Kérdező, a magyarellenes kirohanásodat nem szeretném kommentálni. Nekem meg a te fajtádról van meg a véleményem, de nem írom le.

2020. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%

#23

A válaszolók támadták a kerdezőt amiért német nevet szeretne adni a gyerekének. A kerdező csak megvédte magát semmi magyar ellenes nincs abban, hogy számára meg a magyar nevek hangzanak furán.

Nekem pl herótom van az olyan nevektől, hogy Zselyke, Nyeste, Koppány, Vajk stb pedig magyat vagyok.

A kérdező kulturált hangnemben feltett egy kérdést és csupa alpári választ kapott amiben azért alázták mert nem "szittya ősmagyar" nevet akar adni a gyerekének.

Oda kellett volna tartani a másik orcáját is vagy mi? Teljesen jogosan védte magát

2020. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#24

Jót nevettem a válaszodon.

Igaz, többen megkérdezték normális módon, hogy miért szeretne ilyen furán hangzó idegen neveket adni a lányának, a kérdező erre ócsárolni kezdte a magyar neveket.

2020. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25


Szerinted ez normális módon kérdezés?:


"Hat ezek ocsmanyak ...:D"


"Elhánytam magam miközben olvastam"


"Borzasztó ronda germán nevek"


"Az Adelheid viszi a prémet.. 🤦‍♀️ Mint valami rossz náci tüsszentés"


"Mind ronda."


"Svábok vagytok hogy ilyen nevekben tudtok csak gondolkozni ? Egyébként egyik rondább, mint a másik 🤮"

2020. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az miért baj, ha megkérdezi, hogy svábok-e?

Tény, hogy ilyen nevekkel nem feltétlenül büszkélkedik a viselője, mert ezek nem a legszebb keresztnevek.

2020. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Inkább találjatok ki valami normális, emberi nevet!
2020. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!