Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ZENÉS, éneklős mesefilm...

Milyen ZENÉS, éneklős mesefilmek vannak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

óz a nagy varázsló, az én gyerekem, imádta kicsinek, egésznap ment cd-röl meg énekelnem kellett állandóan, ö meg ugrált körbe a konyhában mint dorothy


aztán mary poppins is nagyon jó. vagy csiti csiti bang bang.


több nem jut eszembe most.

2008. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszlankiraly Lion King
2008. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Hupikek torpikek : Magas hegyek kozott, hol a tenger hupikek, ott laknak ok, a torpikek

Hatalmas hazakban, gombahazakban lakunk, es mindig vidamak vagyunk.

De a torpok elete nem csak jatek es mese, hallottal mar a gonoszrol, a csuf, kopasz Hokuszpokrol?

Torppapa, torpmama, Hami, Trefi, Torpilla, Ugyi, Duli-Fuli, Okoska...

Mi vagyunk az icikek, mi vagyunk a picikek a hupikek torpikek!

Micimacko: Egy napon, mikor Micimackonak semmi dolga nem akadt, eszebe jutott, hogy tenni kene, valami nagyon fontosat, elment ezert Malackahoz, hogy megnezze mit csinal, de Malackanal eppen akkor senkit nem talalt.

Igy hat elindult, hazafele, mikozben surun hullt a ho, arra gondolt, hogy otthon talan akad egy kis ennivalo, hogy kimelegedjek ugrandozott, s jo nagyokat lepett, s a hidegre valo tekintettel enekelni kezdett:

Minel inkabb havazik, annal inkabb hull a ho,

Minel inkabb hull a ho, annal inkabb havazik,

Hull a ho es ho zikzikzik

Micimacko fazikzikzik

Hull a ho es ho zikzik

Micimacko fazikzik

Ismert erdei korokben az az altalanos nezet, hogy Micimacko mint minden medve szereti a mezet, igy aztan ha telidoben Micimacko megehezik, megkostol egy csupor mezet, alaposan, fenekig...

Tovabb nem tudom sajnos.

Nekem ezek a kedvenceim, mindig ezeket enekelem a kisfiamnak.

2008. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

régi Disney-s mesék nagy részében több zenei betét is van: Szépség és a szörny, Oroszlánkirály, A kis hableány, Aladdin

Barbie-s mesék

Lilly baba

2008. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Maszkabál nagyon jó! Én évekig bébiszitterkedtem, és minden kismanó rajongott érte. Ha az én drágám eléri azt a kort, hogy nézhet TV-t, biztos, hogy ez lesz az 1. amit lejátszok neki. (Gryllus Vilmos csinálta amúgy)
2008. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Süsü, a sárkány


És még persze ezek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2014. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!