Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi pótlék kérdés?

Családi pótlék kérdés?

Figyelt kérdés
Júniusban született a fiunk. Június 23-tól igényeltük a csp-t. Ma kaptunk is egyet. De ez vajon melyik havi? Lehet hogy a júniusi? És ha igen, akkor augusztusban kettőt kapunk?
2010. júl. 30. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra a hónapra is jár, amelyikben szültél, akkor is, ha a hónap végén szültél. Nekem legalábbis így volt, én április 21-én szültem.
2010. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de még nem tiszta teljesen. Akkor ma a júniusit kaphattuk, és a júliusit meg az augusztusival együtt kapjuk?
2010. júl. 30. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
A júniusit kaptad sztem.Én úgy tudom,hogy hónap elején kapod az előző havit.Hívd fel a MÁK-ot,ők tuti segítenek.
2010. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A júniusit kaphattad meg. A júliusit fizetik augusztus elején.

Mindig az előző havit fizetik, tehát nem tárgyhónapban kapjuk a családi pótlékot, hanem utólag, az augusztusit pl. majd szeptemberben.

2010. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!