Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért harapdálja a babám az...

Miért harapdálja a babám az állam? Más baba is csinál ilyet? 6 hós

Figyelt kérdés
Vagy utánoz minket, hogy puszilgatni szoktuk?
2010. júl. 22. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, sok baba ezt csinálja! :)

Azt nem tudom, miért?

2010. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jön a foga !


én anyukám állát harapdáltam kinomban hét hónaposan innen tudom rá két hétre kijött az első fogam

2010. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom így ad puszit:)
2010. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam azért csinálta ezt, mert jött a foga. Gáz majd akkor lesz, ha már foga is lesz...
2010. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém az orromat harapdálta, nagyon szerettem, amíg nem volt foga.... Egy ilyennél vettem észre, hogy kibújt az első. Most is harapdál, de finoman, tudja, hogy fájhat.
2010. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én fiam a vállamba harap bele.míg nem volt foga,nem volt gond,de most már alul-felül van és elég kellemetlen.egyébként ő akkor csinálja,mikor álmos,vagy mikor huncutkodik.
2010. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!