Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha meghal egy kisgyermek vagy...

Ha meghal egy kisgyermek vagy baba de másé azt ti, hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
tegnap volt a tévében arról a kislányról szó akinek ki esett a lélegeztető a torkából,és meghalt.naplóban volt.megszokott rázni az ilyen de ez a tegnapi annyira ki készített,hogy azóta ezen jár a agyam egész nap nem tudom ki verni a fejemből és azt sem,hogy hogy halhat meg egy 3 éves kis gyermek.2 kislányom van még kicsik lehet ezért rázott meg a dolog ennyire de iszonyatos rossz érzés.
2010. júl. 19. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mióta megvan a fiam,mindig bőgök ilyeneken.csak simogatom,vagy ölelem ilyenkor a kisfiamat és imádkozom,hogy velünk ne történhessen ilyen.
2010. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz,mindig elbőgöm magam,de jó,hogy tegnap ezt nem láttam....

Fogalmam sincs,hogy hogyan ne félthetném állandóan ilyesmitől a gyerekeimet.:(

2010. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg amióta gyerekem van,nagyon rosszul érint az ilyesmi.Persze,előtte sem hagyott hidegen,de az akkor még más,el sem tudod képzelni akkor még milyen érzés lehet.
2010. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én abszolút nem bírom az ilyesmit mióta nekem is van gyermekem. Napokig csak ilyeneken jár az eszem, nem tudom kiverni a fejemből, aztán az idő segít. És persze mindig hessegetem a gondolatot amikor eszembe jut, próbálok másra gondolni. Nagyon megvisel engem is :(
2010. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk meghalt a kisfiúnk. sehogy. nem nézek ilyet, nem hallom meg. kizárom. elviselhetetlen.
2010. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon nehezen, napokig, hetekig gondolok rá. Borzasztó fájdalom lehet, ami soha nem múlik el, bármi történjen is:( 3 gyerekem van, mióta megvannak, még jobban megjegyzem ezeket a történeteket, főleg mióta a híradások ennyi borzalomról számolnak be.
2010. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bőgve ölelgettem a 20 hós lányomat, mikor láttam a riportot.
2010. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és annak örülök,hogy más is így van ezzel.akinek meg meghalt a kis fia nagyon sajnálom iszonyatos lehet.
2010. júl. 19. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!