Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek az alábbi helyzet...

Mit tennétek az alábbi helyzetben? Már elég sok mindent megpróbáltam, és nem jártam sikerrel, hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Az egyik gyerekkori barátnőm kisbabát vár. Régen nagyon jóban voltunk, úgy kb. 2 éve már csak egyszer kétszer találkoztunk. (Ennek sok oka van, nem részletezem.) A múlt hónapban közölte velem, hogy nem kíváncsi rám, nem szeretne velem találkozni.

Én ezt el is fogadnám, de és mindig ott a de. Tudom, hogy ő nem ilyen, és nem mondana ilyeneket egy barátjának.

Azóta beszélgettem anyukájával is, aki elmondta, hogy sokszor kiborul olyan dolgokon, amin nem kéne.

Segíteni szeretnék neki, hogy ne legyen depressziós, mert tudom, hogy a szülés után az még mélyebbre taszíthatja.

Nekem is van egy kislányom, és sajnáltam, hogy nem igazán volt rá kíváncsi, nem igazán értettem, hogy miért.


2010. júl. 19. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!



Szerintem Tőle kellene megkérdezni hogy miért viselkedik így. Őszintén mondja el. Aztán békén hagyod. Nem volt köztetek valamiféle nézeteltérés? Nem bántottad meg?

Lehet hogy csak a hormonjai játszanak, nem?

Bár azt mondod, a Te kislányodra sem volt kíváncsi. Akkor lehet hogy nem a hormonok. Kérdezz rá, szemtől szemben.

2010. júl. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nehéz vele szemtől szemben beszélni, mert nem akar találkozni velem. Több dolog is történt még 2 évvel ezelőtt ami miatt eltávolodtunk. Ő azóta nem is igazán keresett(még akkor sem amikor megszületett a kislányom), csak én kerestem őt. Biztos nem csak a hormonok. Valószínű már terhesség előtt kezdődött ez a depis időszak az életében.
2010. júl. 19. 06:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hagynám az egészet.Ha már csak te próbálod összetartani a kapcsolatot,akkor az már nem barátság.Én is hasonlóan jártam,és hiába hittem azt,h ez nem lehet az a lány akit töviről-hegyire ismerek,sajnos mégis ő volt.Erőltetni nem szabad semmit,mert csak te fogod megalázónak érezni a visszautasítást.

Még utoljára beszélj vele,add meg az elérhetőségeidet,és mondd meg,h azokon elér,ha mégis kíváncsi rád.

2010. júl. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd!

Miért gondolod, hogy szülés után depressziós lesz? Vagy most is az?

Attól, hogy valakik gyerekkorukban jó barátok, nem biztos, hogy felnőttként is azok lesznek. Sokat változik az ember és más barátokat talál menet közben. Ha ő nem jelentkezett, akkor ez éppen elég jel arra, hogy békén kell hagyni.

Remélem vannak más barátaid, vagy találsz olyat/olyanokat, akikkel felnőttként , anyaként jól megértitek egymást.

2010. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a terhesseggel jaro hangulatingadozas miatt van, es szeinrem elmulik szules utan. Legalabbis nalam elmult, bar en nem kuldtem el egyik baratomat sem a pi...ba mert amugy is keves van :)

Szerintem varj mig megszul es majd akkor latogasd meg, segits neki, stb.

2010. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem kicsit biztosan depis. Nehezen jött össze a baba. Amikor írtam neki a neten, azt válaszolta, hogy rossz lett az afp eredmény, és hogy biztos meghalt a babája. Hogy lehet ilyet írni? Az afp amúgy sem annyira mérvadó.
2010. júl. 19. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!