Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit illik a kórházba bevinni...

Mit illik a kórházba bevinni látogatáskor baba születésénél?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát úgy általánosságban semmi mást, mint amit egy normál kórházi látogatásnál. Gyümölcslevet, valami süteményt vagy ilyesmit, vagy ha beszélsz a kismamával telefonon, akkor kérdezd meg, hogy van-e valami, amit szívesen enne, inna.
2010. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi!én is ilyesmire gondoltam,csak nem voltam biztos benne
2010. júl. 18. 17:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Esetleg vihetsz neki egy kis csokrot, egy képeslappal:D De nem várnám el, csak jól esik, ha legalább egy valaki meglátogat.

Novemberben voltam látogatni a barátnőmet, mert kislánya született, akkor én neki virágot, képeslapot meg egy kis ruhát vittem be a babának:D 9 hónapra rá, most augusztus elején ő fog bejönni hozzám:D Ja, én is megkérdeztem, hogy van e szüksége valamire, de neki nem volt:D Már annak is nagyon örült, hogy bementem hozzá:D

2010. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak én úgy tudtam,hogy virágot nem engednek bevinni
2010. júl. 18. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Én épp szülés előtt állok, meg van is már egy babám. Nekem az esett a legjobban, amikor valaki megkérdezte, mit ennék-innék szívesen, mert azt hoz. Ez olyan kedves gesztus volt.
2010. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az étel mert legtöbbször van hütésre lehetőség és a kórházi kaja pocsék - ha csak nem a telkiben szült.- szóval enni innivalót és gyümölcsöt.

az mindig befutó

szénsavas innivalót nem érdemes és barack narancslevet se.

2010. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban nem szivesen látnak gyümölcslevet, csak ásványvizet, teát. Én is inkább beszélnék a kismamával, mit kíván, mi esne jól neki. Édes, sós, rágcsálni való, esetleg gyümölcs...... Én azt hiszem, pár nap múlva egy nagy adag fagyit fogok kívánni :)

(a többi ajándék meg amit számsz, az majd otthon a látogatáskor.... )


4 éves kiscsaj, 2 éves kissrác, 38 hetes pocakcsajszi anyukájuk

2010. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon arik vagytok!!
2010. júl. 18. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok mindent hoztak be nekem a kórházba, sajnos haza is kellett küldenem naponta őket.

Persze sok-sok dolog a babának volt ajándék.

Aminek legjobban örültem: üdítő, víz és egy hatalmas adag Mc Donald's-os fagyi! Szuper volt.

2010. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodtam kérdezd meg az anyukát,hogy mire van szüksége?Én úgy örültem az almalének,meg egy csomag keksznek

Én természetes úton szültem és ölni tudtam volna egy kis úszógumiért,mert annyira fájt a gátsebem,hogy állva ettem mint a lovak.Pár leleményes anyuka,gondolom már nem az első babájukat szülték,ők vittek be magukkal.

A babának ott mindene megvan.Étel nem kellett,mert a kórházban rendes adagokat adtak és még finom is volt,de kis nasi jó volt

2010. júl. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!