Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kistesó beszoktatása bölcsibe...

Kistesó beszoktatása bölcsibe a nagyobbik mellé hogy történik?

Figyelt kérdés
Van köztetek, aki ezt már végigcsinálta? A nagyobbik nem rajong a bölcsiért, de valószíűleg pont azért, mert a pici itthon volt, nagyon várja már, hogy ő is menjen. De ilyenkor ott ülök bent kettőjükkel a csoportban... Az elején mindkettőt hazaviszem ebéd után, gondolom. Aztán ezzel a nagyobbikat is jól megzavarom. Ha kiadják csak ebéd után a picit, a nagy akkor is érti, hogy én ott vagyok, és haza fogom vinni. Tapasztalatok?
2015. márc. 9. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt,hogy beszoktatáskor én bent voltam, a nagy ritkán jött oda, ment játszani, a kicsi végig mellettem volt, ezeken a napokon mind a kettőt egyszerre hoztam haza, amikor ott aludt már a kicsi akkor már a nagy is. Szinte sosem játszanak együtt,mind a kettő megy a kis barátaihoz akik korban is közel állnak hozzájuk.
2015. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem a nagy nagyon anyás, sztem ölelgetni fog egész nap, ha ott leszek, és mindkettőt megviseli, amikor eltűnök... :( És az hogy volt, hogy az elején az újak hamar fel szoktak ébredni? Legalábbis nekem a nagy eleinte csak ilyen 1 órákat aludt, itthon bő kettőt, és ahogy megszokta, ott is áttért a 2-re, de amíg nem, addig mindig odarendeltek 1-re vagy fél 2-re.
2015. márc. 9. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem,sőt...nagyon lefáradt, ugye sok új inger még most is a legelsők között alszik el és az utolsók között kel fel. pedig itthon van hogy nem is alszik.
2015. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!