Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Meddig mehet el egy bölcsőde?...

Viktriat kérdése:

Meddig mehet el egy bölcsőde? Mit tehet a szülő? Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Jelige:A gyereknek legyen jó.Visszamegyek dolgozni,így kerestünk a picinek bölcsit.tényleg csak jót hallottunk róla.DE úgy kezdődött,hogy a beiratkozásra minden papírt összeszedtünk.én még gyeden voltam,így a szeptemberi jövedelemigazolásba is ez szerepel(gondozási díjhoz),megbeszéltük hogy okt.11-ig pótolom.Majd már szeptember végén szó szerint zaklattak,hogy hozzam be a még meg nem kapott fizetés utáni bérigazolást,hogy :"én se szeretném ha a kicsit el kellene tanácsolniuk...".Majd eljött az első befizetés napja aminek az összegét se mondták,mert:számoljam ki..A befizetés 2 napos volt a 2.nap bevittem a gyereket hogy mindjárt befizetem(otthonmaradt a pénztárca és 8 percre lakom)de 5 perc múlva hívott a gondozónő,hogy ott KIABÁLT a vezetőnő,hogy jogtalanul hagytam ott a picit,mert én tartozom...jelzem délig volt a befizetés és 8 órakor voltam ott.Folyamatosan van valami,minden nap mondogatják hogy "ugye nem szeretném ha kikerülne a kicsi.."közben máshova nem tudom vinni.dolgozom és nem tudom újra beszoktatni-a gyerekkel nagyon rendesek,jók a gondozónők csak a vezetőség csinálja.Nem szeretném,hogy megkülönböztessék a gyerekemet.

2012. okt. 15. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég idegbajos lehet a vezetőnő. Gondolom, sok az adminisztráció, és azt akarja, hogy rendben legyen minden. Szerintem kicsit hiányos lehet a kommunikáció a gondozónő, meg a vezetőség között, másképp nem merülnének fel ilyen problémák.
2012. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az fura, hogy te számold ki, mennyit kell fizetned. Számlát nem adnak egyébként, vagy ez önbevallásra megy? Akkor meg van oldva, mondd azt, hogy 100 Ft-ra jött ki, tudnak-e visszaadni.

Ha megint jönnek az "ugye nem szeretném ha kikerülne a kicsi.." szöveggel, akkor megkínálhatod őket az "ugye nem szeretnétek, hogy panaszt tegyek a jegyzőnél" reakcióval.

2012. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld elsimítani inkább a dolgokat, akkor jársz a legjobban.
2012. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bólogass, lássák rajtad hogy igyekszel a lökött vezető kedvére tenni - közben gondolj amit akarsz - , ha a gondinénik partnernek tekintenek akkor nem lehet nagy baj és nem kell félned hogy a kicsin csattanna az ostor.

amúgy a mi vezetőnk is ilyen, szerencsére a gondozónők nem, róluk csak jót tudok mondani, és a már a második gyerkemet hagyom náluk nap-mint-nap jó kezekben, dacára az idegbeteg és bunkó vezetőnek. Úgyis a gondinéniken múlik hogy milyen napja lesz a gyerekdnek, szóval nyugi.

pótold a papírokat meg a befizetéséket, intézkedj eztán időben ahogy lehet és bármit mondd, ne húzd fel magad. bólogass, mosolyogj stb.

ő meg hadd kapjon agyvérzést az idegbajtól egész nyugodtan :)

2012. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!rákérdeztem a vezetőnőnél,de mindent tagadott-gondoltam akkor ráhagyom csak ne legyen legközelebb ilyen remélem.

A mosolygással nem megyek semmire(vendéglátásban dolgozom van tapasztalatom az ideges emberek kezelésében). Most udvariasan,de határozottan léptem fel és 2 napja csönd és béke van-remélem így is marad.

Beszélgettem több anyukával,hasonló dolgok voltak velük is,de az apukákkal naggyon kedvesek,hát legközelebb majd ő beszél velük

2012. okt. 16. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, apukákra rá szoktak a kielégítetlen banyák gerjedni
2013. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!