Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ma este elkezdett dugulni a...

Ma este elkezdett dugulni a gyerek orra, ahogy beszél hallom. Előtte futkosott, ugrált, semmi baja nem volt. Ilyen esetben otthon tartanátok?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
tegnapelőtt 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha otthon tartod, ha nem, valószínűleg fel fognak hívni nap közben, hogy vidd haza. Ezt volt kisgyermeknevelokent mondom, és ha belegondolsz, jogos. Te is tudod, hogy ebből betegség lesz. Miért szórja szét az összes többinek? Hány ilyen szülő volt, aki behozta betegen...aztán meg itt szidjak kérdésben a neveloket, hogy hazaküldik az "egészséges" gyereket. :D
tegnapelőtt 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Az enyémnek ha este kezd dugulni az orra, akkor reggelre már "földig érőt" tüsszent. Szóval én nem viszem ilyenkor.
tegnapelőtt 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azért vagyok mérges, mert gyakorlatilag 1 hetet járt, előtte szintén betegen volt itthon. Múlt héten, míg ő éppen ment, a nagytestó volt beteg. A munkámmal meg egész nap hajtani kell. Igaz otthonrol, de akkor is
tegnapelőtt 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát én megvárnám a reggelt..azt nem írtad, de gondolom óvodás, az egy hét miatt. Sajnos ilyenkor sűrűn betegek. De nem minden óvoda küldi, ezért haza, mert ezzel van, ahol megengedőbbek, pont ezért picit tüsszög, orrot fúj belefér, de nyílván ha taknya-nyála egyben van nem. Ezt reggel látod majd. Próbáld meg, hogy ha ez lecseng, nyomod vitaminnal (tiszta C+D vitamin), nem ilyen rágótabletta és társai, hanem mondjuk Béres stb. Minden betegséget nem lehet elkerülni, de ezzel a két kombóval sokat meg lehet előzni, gyorsabban kilábaltok belőle.
tegnapelőtt 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Alpikol nevű szirupot adtam neki múlt héten. Patikus ajánlotta. Illetve jókat is olvastam róla. Tegnap c vitamint is kapott .(azt nem adtam minden nap sajnos)

A régótablettak tényleg nem érnek semmit. Én direkt nem multivitamint vettem, hanem immunerősítőt. Dehat nem vált be ezek szerint.

tegnapelőtt 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyik vitamin, stb. sem ér semmit. Most találkozik először vírusokkal, természetes, hogy elkapja. Később már nem így lesz, iskolás korra, addig szívás.
tegnapelőtt 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Iskolás korra is ugyanúgy elkapja, csak ott nem kell otthon tartani ennyi miatt.
tegnap 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Gyerekeimnek (3és 5 évesek) csütörtök óta bedugul az orruk.

Nem folyik azóta sem, nem küldték őket haza sem.

Nálunk az oviban az orrfolyás nem betegség (hacsak nem zöld vagy sárga)

tegnap 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!