Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen jelekből tudtátok hogy...

Milyen jelekből tudtátok hogy babátok refluxos?

Figyelt kérdés
Mióta tud fordulni babám, állandóan hason lenne. Már trükköket kell kitalálnom hogy legalább kaja után egy darabig ne legyen úgy. Azóta sokat bukik, néha még következő etetés előtt is, többet köhög és néha öklendezik is. De ez csak azóta van hogy sokat van hason. Ezért nem tudom, sírni nem szokott hasfájás miatt vagy evés közben/után. Feleslegesen nem akarom elvinni dokihoz, vizsgálatoknak kitenni, beteg gyerekek közé vinni...
2019. márc. 4. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a refluxos büfinek van egy speciális szaga. Olyan savasan savanyú szaga. Mikor kicsi volt a fiam annyit bukott, hogy fel sem tűnt, mert kb mindig éreztem ezt a szagot. Ahogy nagyobb lett és elkezdett kevesebbet bukni rögtön éreztem.
2019. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kifliben aludt erősen hátrafeszített fejjel/nyakkal.
2019. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!