Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szemárpa gyanúval a háziorvosh...

Szemárpa gyanúval a háziorvoshoz vigyem vagy szemészetre a 15 hós kislányom?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szemészetre természetesen.
2018. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Szemészetre lehet beutaló nélkül menni?

Én úgy tudom nem, de lehet, hogy rosszul tudom.

Ha kell beutaló, akkor így is, úgy is a gyerekorvosnál kell kezdened.

2018. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem gyermekorvos . Ha kell , ő tovább küld , de lehet ő is tud rá felírni valamit .

Amúgy szerintem is lehet kell beutaló.

2018. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet beutaló nélkül, azt már megnéztem, mondjuk időpont elvileg kell, de sürgős esetet fogadnak anélkül is.


Csak amiatt kérdeztem mert a gyerekorvosunk 50m-re van tőlünk, gyerekszemészet a szomszéd városban, ahova csak busszal tudok átmenni holnap délelőtt. "Feleslegesen" nem vonszolnám a gyereket ide-oda.

2018. szept. 13. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Akkor viszont a gyerekorvoshoz vinném. Simán lehet, hogy felírhatja azt a kenőcsöt, vagy szemcseppet, ami kell.
2018. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell beutaló és mindenképpen szemészhez vinném, a háziorvos úgyis csak tovább küldene.

(Rengetegszer volt gyerekként árpám, soha nem a háziorvoshoz vitt anyukám.)

2018. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Háziorvos. Pontosan ugyanazt fogja felírni mint a szemész.
2018. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Végülis a szemészetre vittem kapásból. Jól gondoltam, árpa, kapott rá szemcseppet.

A buszozást kicsit megszívtuk, nem volt hazafelé babakocsi barát a busz, de mindegy, túl vagyunk rajta és van gyógyszer.

2018. szept. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!