Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ebben az esetben orrfolyast...

Ebben az esetben orrfolyast hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Keves zoldes+ atlatszo orrvaladek urul, antibiotikumos orrcseppet 1 hetig hasznaltuk. Orvos latta. Most mar csak fiz. sos orrspray- t fujunk neki.

Kedve jo, nem faj semmije, etvagya is jo.

Ovis koru.

Gyogyszeres antibiotikumot csak akkor adnek ha muszaj, igy is sokat kapott a telen.

Szerintetek ez meg betegseg? Vagy magatol kiurul? Vagy tehetnek meg valamit? Otthoni sajat bevallt praktika? Jotanacs?


Koszonom.


2018. máj. 20. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha orvos látta és részéről és részetekről is minden rendben, akkor szerintem ennyi elég.

Nálunk mindig az a kérdés, hogy kap-e az orrán levegőt. Ha kap, akkor csak sós orrspray, ha nem akkor nasivin is. A sós orrsprayt nyugodtan lehet használni, nedvesíti a nyálkahártyát, pollenes időjárás esetén is hasznos. Ha nem köhög, nem fáj a füle, nem horkol stb. én nem aggódnék.

2018. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy megerositettel, en is igy gondolom. Torka nem piros, nem faj semmije. Orra eldugulva sincs, Nasivin se kell ejszakara se, nem fujja ejjel sem az orrat, szepen alszik, nem is horkol. Nappal se kohog egyet se.
2018. máj. 20. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Antibiotikumos orrcsepp után nem használnék nasivint. Szerintem így jó ahogy csinálod, főleg, hogy orvos is látta.
2018. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom. :-)

Igen, nincs szukseg Nasivinre. Csak tisztitom meg a valadektol az orrureget.

2018. máj. 20. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!