Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 9 hetes terhes vagyok Van egy...

9 hetes terhes vagyok Van egy betegség a családomban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A mi családunkban olyan gén van hogy fiú gyereket nem szülhetünk csak lányt mert a fiú izomsorvadásos lesz (Duchenne kor).

Most van egy vizsgálat ami 75 ezer forint debrecenbe van magánklinika ami már most meg mondaná a baba nemét és minden féle betegségét.

Kaptam is idő Pontott 22-re de akkor már 11 hetes leszek.

Azt mondja az orvos hogy 12 előtt meg tudja mondani ha ez a betegség áll fent.

Szerintetek ha kifutók az időböl 12 hét után is elveszik ezzekel az indokokkal?



2018. máj. 8. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a magzat beteg, idokorlatozas nélkül elveszik
2018. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy van. HA a babanak sulyos betegsege lesz akar a 23 heten is negszakithatjak a terhesseget.
2018. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Igen.


Az más kérdés, hogy nekem ezek ismeretében eszem ágában nem lenne szülni - ahogyan nem is fogok, nekünk más betegség van, ha lány, akkor örökli.


Köszi, nem kell akkor gyerek.

2018. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ez hülyeség hogy nem kell akkor gyerek..

Ezzel a vizsgálattal már megtudod hamarabb és eltudod vetetni ha lany

2018. máj. 8. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha beteg a baba, akkor elveszik a 12. hét után is.
2018. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen, elveszik a 12. hét után is.

Viszont, azt olvastam, hogy nem feltétlenül lesz beteg a fiú, csak gyakoribb, mint lányoknál. Mert a lányok inkább hordozók.

2018. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

100% hogy a fiú beteg most is unoka tesóm is ebbe a hitbe volt hogy nem lesz és már a 3 fiú gyereket látja betegen.

Nekünk a családban minden fiú ilyen nagyon sokan haltak már meg ebben 18 éves korukban

2018. máj. 8. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!