Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nem nő a baba fejkörfogata?

Nem nő a baba fejkörfogata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon aggódom, mert kisfiammal ma voltunk az 1 éves státuszvizsgálaton, és újra 42 cm-es fejkörfogatot mértek neki.

38 cm-es fejkörfogattal született, 3 hónapos korára 42 cm lett, de ez az értéke nem változik.

Tanácsadáson annyit mondtak, hogy jövő hónapban vigyem vissza, újra rámérnek.

Kisfiam egyébként szépen fejlődik minden téren, elég nagy baba 13,8 kg és 80 cm. Egyedül már jár, rengeteg mindent megért.

Járt már valaki hasonló helyzetben? Mire számíthatok? Nagyon aggódom!



2017. okt. 26. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nekünk nem volt ezzel gondunk,de szerintem már korábban jelezték volna( védőnő,orvos),ha baj lenne. A sógorom gyereke1,5 éves 1 éves koráig rengeteget hízott,azóta egy dekás sem,sőt olt hogy fogyott keveset.Neki azt mondták nem kell aggódni.

Ha a te babád egyébként szépen fejlődik,szerintem nincs semmi baj.

2017. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 scsillag82 ***** válasza:

Szia. Kutacsát minden hónapban ellenőrizték? Nekünk 8 hónapos korig mindig. Mert ha pl még 8-9 hónaposan nyitva volt akkor nem lehet gond.

Az is elképzelhető, hogy a babád feje nen körfogatban nöt, hanem hosszban.

De ezt majd a doki úgyis látja.

Idő elötti kutacdmsbenövést szerintem észrevették volna.

Majd írj mi volt, kitartás.

2017. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi van veletek azóta? Megnőtt a babád feje? Minden rendben volt?
2022. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!