Mi lehet szegenykemmel? Kisbabam negyhonapos mult es lazas, popsiba 38,4. Ma nyug volt. Negyszer volt szeklete sargas-nyalkas feherdarabkakkal. Nagyjabol anyatejes negyszer kap tapot.

Figyelt kérdés

Etvagya eleg jo volt. A kezet ragja.

Ma tobbszor csinalta hogy hatan fekudve kezet felemelte es hasat kinyomta. Arra gondoltam hogy ma utaztunk es elallt a hata. Nagyon aggodom 🙁


2017. szept. 25. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Fogzás?
2017. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor az 37,9.

Ínye milyen?

2017. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sotet piros es duzzadt. Ket napja elol ragja a kezecskejet es

Mindent amugy. Eddig oldalra ragcsalt most elol es alul inkabb.

2017. szept. 25. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha popsiban méred akkor a mért hőböl fél fokot, vagyis öt tizedet le kell vonni. Ahogy írták előttem, ez 37,9.

Én is fogzásra gondoltam, sok minden tünetet tud okozni, így a hőemelkedést és a laza székletet is, főleg, hogy írtad, hogy piros és duzzadt az ínye. Ne aggódj, de ha megnyugtatóbb akkor menjetek el a gyermekorvosotokhoz.

2017. szept. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!