Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ujjak között megjelenő gennyes...

Ujjak között megjelenő gennyes hólyag mi lehet?

Figyelt kérdés
Voltunk házidokinál,szerinte allergia vagy fertőzés (gomba? baci?). A védőnő szerint,aki ott volt,kéz láb száj betegség. Kislányom 17 hós. Kaptunk rá piros ecsetelőt,meg valami antibiotikumos kenőcsöt (B betűs,nem jut eszembe a neve). De terjed...már 3 ujjközben van. Tegnap még csak 1ben volt...
2017. aug. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésképpen (tényleg!), de szerintem itt látatlanban senki nem fogja neked 100%-ra megmondani és jobb diagnózist adni, mint a háziorvos/védőnő. Én gyerekbőrgyógyászhoz vinném ha nem javul, de ez csak egy tipp.


Jobbulást a kicsinek!

2017. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kórházba járunk eleget más miatt,oda csak legvégső esetben viszem. Nem is tudta a doki,mi ez...na mindegy,hátha hat a kence...remélem.

Nem tudta a házidoki,mi ez,de azt mondta,terjedni fog. Ez ám a diagnózis...

2017. aug. 14. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:

A háziorvos/védőnő diagnózisa nem felel meg.

A kórházba nem viszed.

De mi még képet sem kapunk hogy tippelni tudjunk.

Akkor vidd el sos egy magán bőrgyógyászhoz.

2017. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megállt a terjedés,hátha elmúlik a kencéktől. Nem sok látszana a képen,azért nem tettem fel. (Be van kence,tiszta piros tőle)

Amúgy milyen diagnózis nem felel meg? A védőnő tippelt,a doki meg bevallottan nem tudta.

2017. aug. 15. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Védőnőnek igaza lehet, a fiamnak is hasonló tünetei voltak, amikor összeszedte ezt a kéz-, láb-, szájnyavalyát a bölcsiben. És ő is valami piros, vagy lila ecsetelőt kapott. Neki viszont a szájában is voltak hólyagok, nem is evett.
2017. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak 3 ujjközben jelent meg. Ez szerintem kevés a kéz láb száj kórhoz. Nem is lázas. Csak a homok volt a játszón..ki tudja,mi van benne....23-án megyünk haza (most vigyázunk anyám házára,mert nyaral hugomékkal),utána újra leviszem a játszóra,mert igényli,megszokta. Remélem,nem fog több hólyag kijönni.
2017. aug. 16. 21:17
 7/7 anonim válasza:
Ha van betelefonálós orvos a körzetedben, (nagyon becsülendő, az orvos aki egyből segít telefonon keresztül!) kérdezd meg tőle. Vagy még a tudakozó...
2017. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!