Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 10 honapos babam megint kohog...

10 honapos babam megint kohog es az orvos megint csak ATB t irt fel, normalis ez? Mas modszer gyogymod nincs a kohogesre piros torokra?

Figyelt kérdés
meg csak 10 honapos de mar 4x szedett atbt,sajnos a ovodas testveretol akaratlanul is elkapja a betegseget.
2017. jan. 31. 12:50
 1/7 A kérdező kommentje:
laza nem volt.meg a fulecskeje piros volt es arra is kapott csoppeket.
2017. jan. 31. 12:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat attol fugg mi okozza a kohogest. Ha virusos, akkor az antibiotikum nagy kaki... Ha mas, bakterialis fertozes akkor jogos.
2017. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nemtudom h virus v baci,kenetet sem vett tole.
2017. jan. 31. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván a tünetekből (meg az óvodás testvér tüneteiből) el tudja dönteni, hogy mi van. Én nem merném felülbírálni egy orvos véleményét, az biztos.

A beteg testvértől viszont el kellene különíteni, legalább addig külön helyiségbe rakni az ágyát, amíg a másik beteg.

2017. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Pont most írtam ki egy kérdést....már én is unom h mindent elkap az ovisomtol. Úgy tudok haragudni erre az óvodára komolyan mondom.....
2017. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem biraltam felul a dokit,de ugy meglehet allapitani h baci v virus ha csak bekukkantott a szajaba??!a tesoval meg nem alszanak egy szobaban,de elzarni nem lehet egyik gyerkocot a masiktol
2017. jan. 31. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Elárulná nekem valaki miért kellett lepontozni?

Nem az ovis gyerekemre haragszok hanem az óvodára mint intézmény....okosok

2017. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!