Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha az orvos nem írja ki,...

Ha az orvos nem írja ki, taknyozás és (enyhe) köhögés miatt, akkor én nem vagyok köteles a bölcsiből kivenni, ezért mindenki orrol rám, úgy érzem. Mit mondjak, hogyan reagálja, hogy ne rajtam "köszörüljék a nyelvüket"?

Figyelt kérdés

hozzá tenném, pont az én gyerekem az, aki szinte soha nem beteg, ha mégis, 3 nap és már felépült. erős az immunja, jó evő, megfelelően öltöztetem, stb.


erre a szülőin egy anyuka nagyhangon, háborogva (szinte bunkón)felszólal, hogy mindenkit arra kér, ne vigye a gyerekét bölcsibe ha beteg a gyerek, mert az ős kislánya mindent elkap olyan gyenge fizikumú és talán asztma gyanús (?)is. a gondozó kérdezte őt kedvesen, (utalva arra, hogy mégis aztán mikor visz az ember beteg gyereket bölcsibe, amikor 1. kiírja az orvos, 2. elvileg nincs anya, aki 38-39 fokosan bölcsibe vinné a gyerekét...)szóval kérdezte kedvesen, mégis mire gondol? orrfolyás, köhögés?. erre helyeselt hogy "hát igen, ne vigyék a gyereket".


Közben mintha nekem címezte volna, mert rám nézett...habár pont nem tudom magamra venni, nem is értettem a szitut. max pont az ő drága kislánya az, aki itt fertőzi a többit meg az én gyerekem...de nem szóltam semmit


erre mit ad isten, köhögős, orrfolyós lett a gyerekem(enyhén. nem gyulladt orrváladék, nem hurutos köhögés, csak amolyan kitartó, heteken át, de orvos szerint közösségbe mehet, egyen köptetőt..)valahogy hétvégén itthon már semmi baja, de hétfőtől megint kezdi ahogy közösségbe ment, csak nézek hitetlenkedve, amikor a gondozó ezzel fogad du, hogy köhög, taknyos.. valószínű a bölcsiből szedi össze folyamatosan. De ez hagyján! a gondozó is ezt érezteti velem, hogy ne hordjam a gyerekem, felülbírálja az orvosunkat, szerinte vigyem vissza, sőt még diagnosztizál is, hogy ez felülfertőzés szerinte..


mindig azt éreztetik velem, mintha én erköcstelenül sunyin hordanám a gyerekem betegen bölcsibe, holott erről szó sincs. az egyik legjobb immunú a gyerekem, és amúgy sem vagyok olyan anya, hogy valódi betegségnél kínoznám a saját gyerekem a bölcsivel. vagy itt is írták pl, hogy nem kell azon meglepődni, hogy a köhögés elhúzódó a gyerekeknél.



a lényeg kezdem úgy érezni mintha a bölcsiben én lennék a szemét sz*r anya mindenki szemében, aki hordja a beteg gyerekét fertőzni a többit. holott pont nem. de mégis egy vagyok több ellen.

most kezdjek ezen vitázni holnap a gondozóval? vagy hogyan reagáljam?


2016. nov. 14. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért itt a sok lepontozó "hozzàértő" majom elàrulhatnà a vilàg tudatlan orvosainak is,hogy mitől van a nàtha. No meg,hogy az àtlàtszó vizes orrcsepegés fertőz...


Ennyi barmot egyrakàson. És tàmogatjàk egymàst az ostobasàgban...

2016. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezhetném, vajon miért nem veszik ki a beteg gyereket, ahelyett hogy fertőzze az én gyermekem.
2016. nov. 15. 19:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló, remélem nincsen gyereked a primitivséged miatt... Egy normálisan képzett orvos számára releváns, hogy a náthát vírusok okozzák, leginkább az ún. rhinovírusok.
2016. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!