Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt-e a 3 es fel honapos...

Volt-e a 3 es fel honapos babatok szeklete zold, hig, nyalkas ( mar ket hete ilyen)?

Figyelt kérdés
Kivizsgaltak az adenovirust, rotavirust, bakteriumokat, minden negativ. Anyatejes. Azt mondtak, meg egy hetig figyeljem az etrendemet, mert valoszinu attol van....de ket hete nem eszem mindig ugyanazt....es amikor ritkan potolom tapszerrel, egybol normalis sargat kakil. Mi a ti velemenyetek?
2016. szept. 19. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnál az okozott zöld, híg, bűzös székletet h a szervezete nehezen bontotta le az anyatejben lévő tejcukrot. A Lactase comfort csepp segített rajta. Tápszert soha nem kapott.
2016. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is volt, ő sajnos tej és tojás allergiás. (nem csak laktózérzékeny, hanem a a tehéntej egyéb fehérjéire is érzékeny). Nálunk ki kellett iktatni az én étrendemből is a tejszármazékokat, tojást mert átmegy az anyatejbe is. Tápszert ő is kapott néha, attól egy kicsit jobb lett, de egy idő után azt sem bírta, úgyhogy abból is speciálisat kapott később. Remélem nálatok nem ez a gond, de beszélj erről az orvosoddal, vagy egy gasztroenterológussal.
2016. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is Lactase Comfort csepp segített ugyanezen a problémán. :)
2016. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
visszagondolva csupan az utobbi ket napra, tojast ettem ketszer is, sajtot, tejet, vajat , ezeken kivul persze hust, majat, zoldseglevest, banant, peksutemenyt. De olvasva a valaszaitokat, talan a tejtermek??? Es letezik ilyen, hogy ha tenyleg a tejtermektol van, hogy most 3 es fel honaposan lett ra erzekeny? Mert ilyesmiket eddig is fogyasztottam...
2016. szept. 19. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok. Nem volt köze a problémának az én étrendemhez, magában az anyatejben van a tejcukor, amit nehezen emésztett.

Adtam neki pár hétig minden szopizásnál, aztán szép fokozatosan el lehetett hagyni.

2016. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma voltunk gyerekorvosnal, olyasmit ettem,szerinte, ami sok vasat tartalmaz, es elkuldott vizelet vizsgalatra....
2016. szept. 20. 16:48
 7/7 "Kovács" Ernő válasza:
Enyém most is ilyen. 35/L
2016. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!