Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Panadol baby után mennyivel...

Panadol baby után mennyivel lehet germicig - c kúpot adni 17 hós kisfiúnak?

Figyelt kérdés
A panadol babyt kihányta. Voltunk orvosnál aki injekciót adott neki a 40C os lázára. Ha megint kihányná a szirupot akkor mikor adhatok neki kúpot? Mennyi idő mulva szívódik fel a szirup?
2016. szept. 5. 14:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Germicid*
2016. szept. 5. 14:22
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

4 óra, de ekkora láznál ne adj szirupot! egyrészt kihányja, másrészt nem véletlenül vény nélkül kapható, nem erős!

én germicidet és cataflamot váltogatok ilyen magas láznál, 8-8 óránként és hűtőfürdőzünk amikor csak kell. az a legjobb

jobbulást

2016. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már egy egész kúpot adhatok vagy még mindig csak egy felet?
2016. szept. 5. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kérdezted az orvost? súlyra van, nézd meg a betegtájékoztatót!
2016. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem,mert szerinte a panadol elég. De azt kihánnya. Ês ha hasmenése van akkor mit tegyek? Kijön a kúp is. Az mennyi idő alatt szívódik fel?
2016. szept. 5. 15:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a betegtájékoztatót. Ott az van h 3-5x 1. Akkor majd adok neki amint felébred. De ugy veszem észre hogy az injekció sem vitte le neki. Olyan meleg még mindig szegénykém.
2016. szept. 5. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyi gyermekorvosi ügyeletet hívd fel ilyen esetekben, ők elég részletesen informálnak gyógyszerezésről. Soha ne hagyatkozz laikus fórumra.
2016. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy néz ki hpgy a szuritól elmúlt neki eddig. Majd meglátjuk mit hoz az északa
2016. szept. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!