Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1 évesem mitől szédülhet?

1 évesem mitől szédülhet?

Figyelt kérdés

Másfél hete beteg és ez a 2. betegségünk. Az elsőnél még nem járt, de most egyre jobban szédül.

Hörghurutnak indult, akkor is látta a doki. Most már virusos torokgyulladása is van, vagy hasonló, mármint ahogy a dokit értettem és a füle is csúnya. 1 hét után kaptunk antibiotikumot, még csak 2,5 napja szedi, de közvetlen előtte már szédült és egyre jobban. Ez most a betegségtől, a fülfájástól vagy a gyógyszertől lehet?



2015. jan. 7. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a füle.
2015. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy szedul? Most komolyan erdekel, mert az en egy evesem aki mar ket honapja biztosan megy, most elkezdett csetleni-botlani...
2015. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk a szédülés úgy néz ki mint egy részeges járás. Eddig csak akkor csinálta ha álmos volt, amióta beteg mindig.
2015. jan. 8. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:
én is középföl-gyulladásra gondoltam. nem rázza afejét?
2015. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!