Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 15 hónapos oltás késleltetése....

15 hónapos oltás késleltetése. Szerintetek van értelme? Kinek milyen tapasztalatai vannak az oltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kötelező,de nem szívesen adatom be.Annyi rosszat hallani róla.Valaki késleltette már az oltást?

Hátha erősődik addig is az immunrendszere.Már elkezdtem a vitaminikoat adagolni neki.



2014. dec. 9. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az en doktor nenim nem megy bele. En is huznam kicsit, mert januar vegen kesz 15 honspos a babam, amikor mindenfele nyavalya van a levegoben, de nem lehet. Amugy remelhetoleg nem lesz semmi... fiam erzekenyebb volt az oltasokra, de ettol az egvilagon semmi baja nem volt. Igaz, o nyaron kapta...
2014. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy nem kérek időpontot.Hátha elfelejtenek :-)Védőnővel sem beszéltem meg semmit,ugyhogy nincs ki figyelmeztessen :-)
2014. dec. 9. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Semmi értelme húzni. Nem attól függ, hogy lesznek-e mellékhatásai, hogy decemberben vagy augusztusban adatod be. Kötelező, úgyis be kell adatni. Mellesleg semmi baja nem lesz tőle a gyereknek, nagy eséllyel még mellékhatásai sem lesznek.

Amúgy az én fiamnál az oltás után jelentkezett hőemelkedés, egy kis láz, de ennyi volt.

2014. dec. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik homeopátiás szer, esetleg szerezzél be abból. Az én fiamnak nem volt gondja mondjuk egy oltásnál sem. De szerintem sincs értelme halogatni, ha nem beteg, úgy meg ugysem kapja meg.
2014. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiam januárban kapta, lányom novemberben. Egyiknek sem lett tőle semmi baja, pedig akkor kaptak mellé még valami másik ismétlőt is.
2014. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!