Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lázcsillapítótól lehet hasmené...

Lázcsillapítótól lehet hasmenése vagy vírus?

Figyelt kérdés
TEgnap reggel már 38,7 volt a láza 2 éves kisfiamnak. Semmi más tünet nem volt. Eddig a Panadol Baby-t és a Nurofent használtuk felváltva. Tegnap a panadol helyett ajánlották a patikában a benuron szirupot. Nem tudom, hogy attól vagy sem, de hasmenése lett a gyereknek. Ma. Reggel óta 3x és még csak fél 11. Reggel adtam neki a lázcsillapítót. Sokat iszik, keveset eszik. Normaflore-t adtam neki, meg megyek most Smecta por-ért.
2014. aug. 2. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább a vírus okozta a lázat, aztán jött a hasmenés. Szerintem magát a lázat és a hasmenést is valamilyen hasmenéses vírus okozta. Tehát ha nem használtál volna lázcsillapító gyógyszert, hanem csak hűtő fürdővel vitted volna le a lázát, valószínűleg akkor is lett volna hasmenése.

Diétáztasd, a probiotikum mehet, csillapítsd tovább a lázát, ha szükséges és jobbulást!:)

2014. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak aNurofen után mindig volt egy kis hasmenése. Váltottam Algoflex Babyte, azóta nincs. Lehet, h érzékeny egy összetevőjére az új gyógyszernek.
2014. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor volt utoljára amikor írtam a kérdést, és azóta se. Pedig evett, ivott. Csak azt a gyógyszert nem adtam, hanem másikat.
2014. aug. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!