Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kaphatott mérgezést a lányom...

Kaphatott mérgezést a lányom a büdös kínai játéktól?

Figyelt kérdés
Kétéves kislányom ma megrágott egy nagyon büdös kínai játékot, amit a nagyi vett neki. Azt a nagyon puha süniszerűt, amit jól lehet gyúrni. A nyelvén is láttam, hogy jött le a festékből. Lehet valami baja tőle?

2013. aug. 20. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van valami tünete?
2013. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
estére kicsit hányt, nem tudom hogy ezt a játéknak vagy az ugrálásnak tudjam be, mert korábban nem történt ilyen. kérdeztem, de azt mondta nem fáj a hasa vagy a feje, de ettől még nem nyugodtam meg
2013. aug. 21. 00:42
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Itass vele tejet, ha nincs nagy panasza. Ha van egy kisebb mérgezése, arra a tej nagyon jó szokott lenni.
2013. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarlak megijeszteni, de ezt a cikket érdemes lenne elolvasnod. Nemcsak Neked, hanem minden szülőnek is.


[link]

2013. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy mennyit evett. Ha keveset, akkor hányás-hasmenéssel letudja a szervezet.

Az a műanyag, amelyiknek szaga van garantáltan egészségtelen, akkor vmelyik összetevője nem stabil!

2013. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nem adok ilyen játékokat a kezébe, mert ismerem a káros hatásukat, de sajnos a nagyszülők tudatlanok, és nem tudják elfogadni, hogy ez már nem az a világ amiben ők felnőttek. Azóta nem hányt és a hasát sem fájlalja, viszont a rákkeltő hatás továbbra is aggaszt, vagy ennyitől még nem lehet?
2013. aug. 22. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
A rákkeltő anyagok nagy általánosságban csak tartós érintkezés, vagy fogyasztás esetén fejtik ki a káros hatásukat.
2013. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!