Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mmr és bárányhimlő elleni...

Mmr és bárányhimlő elleni egyszerre? Mennyire viselte meg őket?

Figyelt kérdés

Kisfiam 15 hónaposan kapja meg az mmr és a bárányhimlő oltást egyszerre. Mennyire viseli meg őket a két oltás így egyszerre adva? Az első bárányhimlő után nem volt semmi. Egyedül a 2. Bexseronál volt 1x láz, de el is múlt hamar. Most kapta a 3. Bexserot így arról még nem tudok nyilatkozni.

Kicsit félek a 2-től így együtt, főleg, hogy az mmr-ről nem hallottam jókat.



okt. 1. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mindenki azt mondta durva, de az én fiam még csak bágyadt se volt.
okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Bárányhimlőnél nem volt semmi, mmr meg 10 nappal később jött ki, talán láz volt, már nem emlékszem. Lehet több oltást adni együtt, nem lesz semmi baj. Külföldi utazás miatt volt, hogy 3-4 oltást adtak nekünk egyszerre, gyereknek is, nem volt gond.
okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Oltasok utan 7 nappal lazas volt egy picit 2 napig, lett par kiutese is es nyugos volt. De 2 nap alatt ez igy lement, nem volt veszes.

Viszont nyilvan minden gyerek maskepp reagal, nehez volna megmondani mi lesz.

okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Semmi nem volt. Vártam a pöttyöket, mert azt mondták pár darab kijöhet rajta, de semmi. Még hőemelkedése sem volt.
okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

A lányom az újfajta MMRV oltást kapta, amiben már egy szuriban benne van a bárányhimlő elleni is, egyet 10 hónaposan, a másikat meg 13 (Ausztriában), az első után lett 10 nappal lázas kb 2 napig, a másik után nem volt semmi.

A fiam már itthon kapta, mmr és varilrix egyszerre, neki nem volt semmi baja, talán aznap volt nyűgösebb, de ennyi.

okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Wao köszönöm szépen a válaszokat. Eddig mindenhol azt olvastam, hogy megviselte őket, meg hogy rosszul aludtak..stb.

Eddig jól viselte az oltásokat, max egy kis bágyadtság volt délelőtt és aludt egy nagyobbat alvásnál, de délután már semmi.

Úgyhogy remélem most is csak ennyi lesz.

okt. 1. 11:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem engedném egyszerre a kettőt!
okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nagyon rosszul volt az MMRtől.
okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk csak láz volt. Mint minden oltástól.
okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem viselte meg.

Egyedül étvágytalan volt 2 napig 1 héttel az oltások után, de az lehet mástól is, sose derül ki.

Betegségek miatt csúszott az 1. és 2. bárányhimlő elleni is, így a kislányom is egyszerre kapta őket.

okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!