Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy csináljam hogy jó legyen ?

Hogy csináljam hogy jó legyen ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Adott egy 8honapos leányzó. Hétfőtől csütörtökig beteg volt csak láz vagy hőemelkedés folyamatosan. Nagyon nyűgös volt és ez érthető is hogy miért. Viszont a betegség hál istennek el múlt de a nyűgösség nem. Előtte jókat evett, le ült el volt magának ha én csin a dolgom, mosolygósan kelt, elég volt mellé le feküdni ütögetni a popsiját és aludt is. Q kiságyban fel állt visingatott, "beszelgetett". Már most csak akkor van el ha itt ülök melette , csak ölben hajlandó elaludni, napközbeni alvásnál sírva kel. Ha az etetőszékről le dob valamit akkor sír. Ha valamit nem engedek neki pl ha az ágy szélén van majdnem akkor el veszem és sír. Sokszor olyan mintha erőltetett lenne a sírás nem olyan mintha baj lenne de ilyen idősen nem hiszem h tudnak hisztizni. A jó kedvű lánykám mintha el tűnt volna . 😔
tegnap 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te tuti meggyógyulsz, ha elmúlik a lázad? Soha nem marad rossz közérzet, nem fáj ez vagy az? A héten két napot voltam lázas, de még mindig nyűgös vagyok, bizony még mindig nem jöttem helyre. Bármi is okozta szegényke lázát, még valószínűleg mindig a szervezetében garázdálkodik... Ha teljesen meggyógyul, akkor fogja jól érezni magát.
tegnap 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elegitsd ki az igenyeit. A gyerekneveles nem csak jatek es mese, mindig lesznek jo-rossz idoszakok.

Ha neki most az kell, hogy ott legyel vele, akkor legyel ott. Azt meg nyilvan nem szereti, ha valami nem ugy tortenik, ahogy elkepzelte, de ja. Ez ilyen.

tegnap 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
tegnap 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét fiamnál azt tapasztaltam, hogy miután meggyógyulnak vagy elmúlik a láz, kell még kb 1 hét mire minden visszatér a règibe. Kisebb babánál ez különösen igaz az alvásra. Pl a 3 évesem 2 nap után úgy alszik mint előtte, de a 4 hónaposnak kell 1 hét, mire újra a régi rend szerint ébred/fekszik.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!