Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mindegy milyen orszívó porszív...

Mindegy milyen orszívó porszívót veszek?

Figyelt kérdés

Vagyis rendelni akarok, de, hogy mindegy melyiket veszem? Gondolom ez az a átlátszó műanyag valami. Ez minden fajta porszívóra jó?


Elektromosat akartam venni, de azt olvastam az nem szív elég erősen. Csak, hogy a porszivó meg nem túl erős? Meg csak bedugom picit a nózijába és akkor kiszivja? Mennyire kell mélyre dugni? Elöfordulhat, hogy felsértem vele az orrát?



szept. 14. 12:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Orrszívó*🫠
szept. 14. 12:30
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Igen, mindegy.

Igen, minden hagyományos porszívóhoz jó.

Nem, az elektromos valóban nem olyan jó, sőt.

Nem, nem túl erős.

Igen, kiszívja.

Nem, egyáltalán nem kell mélyre dugni.

Nem, ha nem állat módjára dugod az orrába, nem tudod felsérteni.

szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D
szept. 14. 12:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elektromosok kozul a nosiboo allitolag jo, en nem probaltam.

A tobbi nem eleg eros.


Nekunk a nosko orrsziporszi van, teljesen jo, dm-ben vettem. Viszont csak hagyomanyos, vezetekes porszivoval lehet hasznalni, de azon belul az osszesre jo szerintem.

Van vezeteknelkuli porszivonk is, amire lehet csatlakoztatni, de azzal nem igazan mukodik.

Adja magat a hasznalata, fizikailag se lehet tul melyre dugni :D

Amugy probald ki magadon eloszor, ha aggodsz. En kiprobaltam, nem fajt :D

szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Nosko nálunk is bevállt, szintén Dm-ben vettem. Nem kell teljesen feldugni a gyerek orrába, én legalábbis csak alig közelítettem az orrlyukat és simán kiszívta a váladékot.


Felsérteni nem tudod az orrát, vagy ha igen, akkor nagyon durván kell csinálnod. Úgy van kialakítva, hogy ne tudj bajt csinálni, egy puhább műanyag "csőr" az, amit oda teszel.


Kipróbáltam magamon is, amikor megvoltam fázva, nem okoz fájdalmat.

szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Használat közben nem szabad az orr közepe felé fordítani, mert ott nagyon érzékeny. Arra kell figyelni. Nem kell a porszívó legerősebb fokozatát használni. Érdemes a szívó végére egy popsi törlőt tenni és azzal együtt berakni a porszívó csövébe, így ha véletlenül beszippantja nagyon a váladékot, az nem tud a csőbe betapadni és bebüdösödni.
szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, azt vedd amelyik épp akciós. Én az ariannát vettem, abban 2 fej is van. (A tisztító kefét ne vedd meg hozzá, semmi értelme, nem fér bele abba a részbe, amibe a takony van. Erős vízsugárral kell kicsapatni aztán sterilizálni)
szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve használjuk a nosiboot. Én megvagyok elégedve vele. Rendesen kilehet pucolni vele a gyerek orrát.
szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Orrszívó-porszívót csak Magyarországon használnak, náthás gyerek meg az egész világon van, semmivel sem betegebbek mint a magyarok. Soha sehol nem volt evidence-based ajánlás ez a cucc,de persze tudjuk,hogy ez a legjobb mert Magyarország nagyhatalom,mindig is hozzánk szárkóztak fel.😂😂😂
szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es, mindenhol mas a szokas, ezen miert lepodunk meg?

Nem nagyon ertem te mit csodalkozol ezen, de akkor udv a valosagban, ha most ebredtel fel. 🤦‍♀️

szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!