Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Felétek az általános iskolában...

Felétek az általános iskolában most mennyire jellemző a hànyás-hasmenés vírus?

Figyelt kérdés
Írjàtok meg lègyszi melyik megyéből vagytok.
szept. 12. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegnapra 4 gyerek dőlt ki ezzel a fiam osztályából.
szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

H-B.

Nálunk most aktuális, de csak az ovis dőlt ki, az iskolás nem kapta el, pedig az ő osztályában is volt. Nekem meg gyomorhurutom lett tőle.

szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ovi, nálunk augusztus huszadika után robbant be. Most kezd lecsengeni.
szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeim iskolájában nem tudok róla, hogy lenne. 1-1 hiányzó van (bár azt nem tudom velük mi van)

Szabolcs

szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Hajdú-Bihar, nem jellemző. Más betegség viszont van, ami miatt a héten félosztályok, meg több pedagógus sem jött. De nyugi, nem fosós-hányós.
szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Se az oviban, se a suliban nincs még vírus. Nem is volt hiányzó ezalatt a 2 hétben, mióta elkezdődött a tanév.


Bölcsiben volt múlthéten, egy kedves anyuka behozta a gyerekét egész hétvégés hányás-fosás után hétfőn reggel, abból a csoportból kedden SENKI ! nem ment. A miénkben pedig 3an voltak kedd délután. Nem is vittem másnaptól. Hál’ isten nem kapta el….

szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun, lemaradt. #6.
szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pest megye, az oviban volt 2 gyerkőc múlt héten, de nem terjedt tovább, az iskolából még nem hiányzott idén senki a lányom osztályából.
szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most hoztam el az iskolából a harmadikost. Falfehér és megy a hasa.

Hajdú-Bihar

szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!