Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bakteriális eredetű hasmenés...

Bakteriális eredetű hasmenés esetén mennyi idő alatt érkezett meg a széklettenyésztés?

Figyelt kérdés

Ilyenkor kell antibiotikumot kapnia?

Meddig tartott a hasmenés?

Fiamnak 1 hete tart. Az elején napi 2-3 híg széklete volt, mellé minden pukinál egy kicsi. Ez hét közepére rendeződött, normális volt a széklete. Viszont ma megint ugyanaz a bűzös hasmenése van, így a doki azt mondta, kell tenyésztés. De ugye péntek van, hétfőn tudjuk leghamarabb leadni.

Mennyi idő alatt jön meg egy ilyen eredmény?

Volt nálatok hasonló? Mennyi idő alatt jött rendbe a gyerek? Kapott gyógyszert? Vagy elmúlt magától?


szept. 6. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mire megjött az eredmény, meggyógyult a gyerek. Kedden vittük be a mintát sürgősségi beutalóval, egy hét múlva volt eredmény.
szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

"De ugye péntek van, hétfőn tudjuk leghamarabb leadni."


Miert? Mindennap le lehet adni. Amúgy 3 nap az eredmény.

szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2# nálunk sem lehet minden nap leadni, plusz azon a pár napon belül is csak 10-11:00 közt.
szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az érdekes.... Nálunk mindennap lehetett, 7/24-ben.
szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom háziorvosa sosem vesz tenyésztést. Most is hasmenés miatt vagyok vele itthon.
szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 3-5 munkanap az eredmény.

Mi szerdán vittük be, hétfőn lett eredmény, érdekes módon negatív lett...

szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5# nekünk sem ő vette, csak a beutalót írta. Külön kellett vinni az ÁNTSZhez a mintát nekünk.


1# voltam.

szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7!


Beutaló az ANTSZ-hez..ilyen eszébe sem jut sajnos.

szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most délután meg tök szilárdat kakált a gyerek. Reggel meg szó szerint folyt ki a pelenkából. Szóval én már nem értem.

Amúgy nálunk se lehet minden nap leadni.

szept. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!