Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek volt a gyereke rotás,...

Akinek volt a gyereke rotás, vagy szalmonellás, kiderült végül, hol szedte össze, vagy melyik étel okozta?

Figyelt kérdés

Hány évesen kapta el a gyereked (vagy gyerekként ti) a szalmonellát, vagy a rotát?

Szalmonella esetén kiderült, hogy milyen étel okozta?



szept. 5. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

rota. 6hónaposan.

Foggalmam sincs, hol szedte össze

szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rotás volt a kislányom 2 évesen,a 4 éves testvére hozta haza az óvodából.Kaptak oltást,de ezek szerint ez pont másik fajta volt,mert mindketten nagyon betegek lettek tőle.Kórházba is kerültünk,ott volt széklet tenyésztés,tehát biztos hogy az volt.
szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szalmonellás volt, hintáról nyalta le a galambszart. Szerencsére nem kellett kórházba menni
szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szalmonellás voltam 8 évesen. Mivel tömeges ételmérgezés volt egy közétkeztető cégnél, ezért kivizsgálták az esetet. Abban biztosak voltak, hogy az eperleves a ludas, de hogy azon belül melyik összetevője, több ötlet is volt (talán a mosatlan eper elmélet nyert), de annyi biztosnak tűnt, hogy nem volt megfelelő a hőkezelés.
szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szalmonella - 3 évesen a kislányom.

Az oviban többen elkapták, állítólag egy torta volt a ludas amit az egyik szülő sütött otthon es vitt be gyermeke szülinapja alkalmából

Többen is kórházba kerültek, mi is, 7 napig voltunk a kórházban a lányommal.

szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 éves volt a lányom és tojástól kapta el. nem volt jól hőkezelve. 1 hétig volt beteg.
szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rotás volt, és bölcsiben, 9 gyerekből 6 kidőlt
szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4 éves öcsém rotás volt, nagyon vigyáztunk a higéniára, de elkaptam én is, szörnyű volt.. suliban voltam és egyik óra közben éreztem hogy nagyon kell wcznem mert be fogok fosni.. futottam a WCre közben egy kicsit be is fostam, utána olyan rémes vizes hasmenésem volt mint még soha, utána tesióra volt egy parkban futottunk.. éreztem hogy hánynom kell, minden kijött belőlem, utána csikart a hasam és kakilnom kellett , így visszafutottam a suliba és az alagsorban fostam , otthon 5 napig fostam nagyon durván , napi 20-25 WC
szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!