Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért viszket az oltás helye...

Miért viszket az oltás helye hónapokkal később? Kisfiam 2 éves és a combjába kapott oltások helyét mindig vakarászta, de másfél éves koráig viszonylag sűrűn kapott oltást így be tudtam az új oltásoknak, hogy még mindig viszket.

Figyelt kérdés
Viszont mostmár több mint fél éve nem kapott oltást és mindig vakarássza, kisebb csomó van mindkét oldalt, mint egy szúnyogcsípés. Járt valaki így és ha igen mikor múlt el? Az orvosnak és vedőnőnek is többször jeleztem, de hiába.

júl. 14. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Lehet hogy nem is viszket neki, hanem csak tudja, érzi hogy ott van valami kis csomó és azt piszkálja.


De sajnos ez oltás után még mindig normális, sok idő mire eltűnnek a csomók. Ha tényleg viszket neki, nem csak úgy oda nyúl, akkor nem tudom, szerintem ha se a védőnő se az orvos nem aggódik, szerintem te se tedd.


Én még nem találkoztam ilyennel, de ők már biztos a sok év alatt

júl. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kérdezz rá. Ne hagyd,hogy lerázzanak. Vegyék komolyan.


A tapasztalatom szerint fogalmuk sincsen, mi a probléma. Ezért nem mondanak semmit.

júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!